Avon Luxe Far Paleti

Avon Luxe Far Paleti

Herkese merhaba

Mutlu bir haftaya başlangıç yapmak kendimizi iyi hissetmekten geçiyor. Kendimi nasıl iyi hissederim diye sorduğumda en basit cevap sanırım iyi gözükmek olur. Bunun içinde cildime yaptığım ufak dokunuşlar çok mühim .

Avon Luxe Far Paleti
Avon Luxe Far Paleti

Gözlerim ışıl ışıl olsun diye şu sıralar yeni bir far paleti kullanıyorum bu hafta onu birlikte inceleyelim. ” Avon Luxe Far Paleti”
Birden fazla renk kombinasyonuyla oluşan bu palet bir göz makyajı için yeterli renklere sahip . Açıktan koyuya istediğiniz tonlar mevcut. 4 farklı bölmesi olan bu palette bir de minicik bir fırça var.

Avon Luxe Far Paleti
Avon Luxe Far Paleti

Orkide ve siyah elmas özleri içeren bu küçük aparat kirpik diplerinize ince vurgular yapmanızı kolaylaştırıyor. Pigmentleri müthiş değil! Renkleri elde etmek için biraz uğraşmanız gerekiyor ve altına herhangi bir baz uygulamazsanız gün sonunu göremeyebilirsiniz. Ben “Glamorous Roses” isimli paleti kullanıyorum.

Avon Luxe Far Paleti
Avon Luxe Far Paleti

Gül kurusu tonları ile oluşan bu palet bence tam bahar ayları için. Gösterişli ve yoğun göz makyajını rafa kaldırdıysanız bir deneyin derim. Fiyatı 40-45tl arasında. Avon temsilcilerinden ya da kendi sitesinden sipariş verebilirsiniz.
Mutlu haftalar

Toplam Ziyaret: 1351 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir