Avon Nutraeffects Miracle Glow Cilt Bakım Yağı

Avon Nutraeffects Miracle Glow Cilt Bakım Yağı

Merhabalar

Bugün sizlere Avon markasının cilt bakım yağı Nutraeffects Miracle Glow ürününden bahsedeceğim. Miracle Glow mucizevi ışıltı anlamına geliyor. Yani kullanıyorsunuz sanki mucize olmuş gibi ışıldıyorsunuz:))))

avon nutra effects yüz bakım yağı kullananlar
avon nutraeffects bakım yağı

Son zamanlarda pek çok markanın cilt bakım yağı ürünü var. Çok popüler oldu son dönem. Fiyatı 15 tl civarı. Sürekli satın aldığım Avon satış temsilcisi bir bayan var, o tavsiye etti. Cildimde özellikle kış aylarında yoğun nem ihtiyacı hissediyorum. Özellikle yanak ve burun kenarlarımda kuruluk ve yanma hissi oluyor. Bu açıdan iyi geldiğini söyleyebilirim. Nemlendirme dışında pek bir etkisini görmedim. Mesela “Bio oil” ile karşılaştırdığımda kesinlikle Bio Oil daha iyi diye düşünüyorum.

avony
avon nutraeffects bakım yağı

Sevdiğim başka bir yönü de yüzümde yağlı bir his bırakmaması. Hafif dokulu bir yağ olması. Burcu Esmersoy’da bu yağdan kullanıyormuş, reklamını yaptığı için öyle söylüyor olabilir.:)

Aslında daha öncesinde Bio Oil kullanmamış olsaydım bu ürünü de gayet beğenebilirdim. Yani 2. tercihim olabilir. Çünkü Bio Oil’in lekelere etkisini hissetmeme rağmen Avon NutraEffects’in lekelere etkisini hiç hissetmedim. Fiyatı da daha ucuz.

Sanki bir karşılaştırma yazısı oldu bu ama böyle daha iyi anlatabileceğimi düşündüm. Sonuç olarak fiyatına göre epey iyi bir ürün diyebilirim.

 

Toplam Ziyaret: 2626 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 1.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir