Avon Nutraeffects Miracle Glow Cilt Bakım Yağı

Avon Nutraeffects Miracle Glow Cilt Bakım Yağı

Merhabalar

Bugün sizlere Avon markasının cilt bakım yağı Nutraeffects Miracle Glow ürününden bahsedeceğim. Miracle Glow mucizevi ışıltı anlamına geliyor. Yani kullanıyorsunuz sanki mucize olmuş gibi ışıldıyorsunuz:))))

avon nutra effects yüz bakım yağı kullananlar
avon nutraeffects bakım yağı

Son zamanlarda pek çok markanın cilt bakım yağı ürünü var. Çok popüler oldu son dönem. Fiyatı 15 tl civarı. Sürekli satın aldığım Avon satış temsilcisi bir bayan var, o tavsiye etti. Cildimde özellikle kış aylarında yoğun nem ihtiyacı hissediyorum. Özellikle yanak ve burun kenarlarımda kuruluk ve yanma hissi oluyor. Bu açıdan iyi geldiğini söyleyebilirim. Nemlendirme dışında pek bir etkisini görmedim. Mesela “Bio oil” ile karşılaştırdığımda kesinlikle Bio Oil daha iyi diye düşünüyorum.

avony
avon nutraeffects bakım yağı

Sevdiğim başka bir yönü de yüzümde yağlı bir his bırakmaması. Hafif dokulu bir yağ olması. Burcu Esmersoy’da bu yağdan kullanıyormuş, reklamını yaptığı için öyle söylüyor olabilir.:)

Aslında daha öncesinde Bio Oil kullanmamış olsaydım bu ürünü de gayet beğenebilirdim. Yani 2. tercihim olabilir. Çünkü Bio Oil’in lekelere etkisini hissetmeme rağmen Avon NutraEffects’in lekelere etkisini hiç hissetmedim. Fiyatı da daha ucuz.

Sanki bir karşılaştırma yazısı oldu bu ama böyle daha iyi anlatabileceğimi düşündüm. Sonuç olarak fiyatına göre epey iyi bir ürün diyebilirim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 1.8]
Toplam Ziyaret: 2241 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/