Avon True Colour Perfectly Nude Ruj

Herkese mutlu haftalar, nude tonlarda mat ruj ararken karşıma çıkan Avon True Colour Perfectly  Ruj serisinden Perfectly Nude isimli ruju konuşalım. Açık tonlarda nude ruj bulmak koyu renklere göre daha zor.

 Avon True Colour Perfectly Ruj
Avon True Colour Perfectly Ruj
 Avon True Colour Perfectly Ruj
Avon True Colour Perfectly Ruj

Rujun rengi maalesef ki benim dudak rengime ve ten rengime hiç yakışmadı o yüzden önce iyi yönlerini konuşalım. Yapısı mat ruj olmasının aksine çok yumuşak, sürümü o yüzden daha kolay. Kalıcılığı çok iyi olmasa da tazelediğiniz takdirde herhangi bir topaklanma ya da katman izlenimi oluşmuyor. Her ne kadar çok kullanma fırsatım olmasa da kalıcılığını ilk sürüşte dahi anlayabiliyorsunuz. En iyi yanı sanırım ambalajı. Rujun üst tarafı cam şeklinde. Bu yüzden alırken rengini daha iyi görebiliyorsunuz.

 Avon True Colour Perfectly Ruj
Avon True Colour Perfectly Ruj

Serinin diğer renklerinin pigmentasyonu çok daha iyi, Perfectly nude seride ki en açık renk. Sanırım bu yüzden rengini çok sevmedim. Rengi bej tonlarında ve çok soğuk bitişli değil . Tam ten rengi gibi dursa da dudağıma uyguladığımda maalesef ki çok açık kaldı. Diğer renklere göz atmanızı tavsiye ederim. Fiyatı da 15 TL civarında.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.3]

Toplam Ziyaret: 1253 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/