Avon True Glow Bronzlaştırıcı İnciler

Avon True Glow Bronzlaştırıcı

Avon True Glow Bronzlaştırıcı İnciler

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere bir süredir kullanıp memnun kaldığım bir ürün olan Avon True Glow Bronzlaştırıcı İncilerden bahsetmek istedim. Farklı tonlarda olmak üzere bir kaç rengi mevcut bu ürünün ve bendeki rengi medium tan. Avon markasına ait en sevilen ürünlerden biri de bu inciler. Adı üstünde inciye benzer minik minik bronz ışıltılı farklı tonlarda toplardan oluşuyor bu ürün.

Avon True Glow Bronzlaştırıcı İnciler
Avon True Glow Bronzlaştırıcı İnciler

Açıklı koyulu bir çok minik inci topu mevcut Avon True Glow Bronzlaştırıcıda. Sürdüğünüz zaman sağlıklı, hafif ışıltılı ama doğal bir ışıltıya sahip oluyorsunuz. Teninizde hem bronzluğunuzu gösteriyor hem de canlı bir görüntü alıyor. Aslında yaz kış kullanılacak bir ürün. Ben indirim zamanında aldım normalde fiyatı bana göre pahalı ama indirimde değerlendirilebilir Avon True Glow Bronzlaştırıcı İnciler.

Avon True Glow Bronzlaştırıcı

Sizler için kolumda denedim. Ben fırça ile uyguluyorum geniş yüzeyli ama dikkat edin o minik toplar fırça arasına girip saklanıyor ve bir anda yerde dağılmış bulabiliyorsunuz. Zaten bu ürün toplar kaybola kaybola biter bir ürün yoksa süre süre kolay kolay bitmez. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 436 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/