Avon Tta Daydream Parfüm

Ankara’da güzel güneşli bir hava var ama yarın bozacakmış yine 🙂 Alıştık sanırım bu duruma bu sene yaz sanırım geç gelecek. Sıcaklarla aram zaten çok iyi değil  böyle olması belki de güzel zaten  ramazan  var. Oruç tutanlar için havaların sıcak olmaması büyük bir artı. Siz nasılsınız iyi misiniz? Ben bomba gibiyim. Bu hafta size Avon‘un sevdiğim kokularından olan Today Tomorrow Always serisinden Daydream parfümü tanıtacağım.

Avon Tta Daydream Parfüm

Bu parfümü yine bir avon alışverişimden satın almıştım. Today tomorrow always serisindeki parfümleri çok seviyorum bu parfümü de çok sevdim diyebilirim.

Avon Tta Daydream Parfüm

Avon’un sitesinde bu parfümle ilgili şunlar yazıyor;

Senin olmasını hayal ettiğin aşk dolu bir rüyaya…

Rüyadan uyanırken, romantizm yaşatmaya devam eden çiçeksi parfümün TTA Daydream EDP ile tanış.

Romantik çiçek buketi, kremsi gardenya ve ılık sandal ağacıyla büyüleyen yeni romantik koku TTA Daydream EDP ile aşkın rüyasına dal.”

Avon Tta Daydream Parfüm

Gerçekten çok güzel bir parfüm Avon Tta Daydream Parfüm. Romantik bir koku diyebilirim. Kalıcılığı da oldukça yüksek olan bu parfüm vazgeçilmezlerimden oldu 🙂 Ben sanırım indirimle 30 TL gibi bir fiyata satın almıştım bu parfümü ve tekrar satın alabilirim diye düşünüyorum. İndirimdeyken bence siz de bir tane  edinin. Siz ne düşünüyorsunuz bu arada bu parfüm hakkında?

Avon Tta Daydream Parfüm
Toplam Ziyaret: 1668 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

6 thoughts on “Avon Tta Daydream Parfüm

  1. birkaç aydır takip ediyorum avon daydream parfum almak için ama yok.. lütfen katalogda görmek istiyorum

  2. Avon sanirim bu parfumu satistan kaldirdi…cok guzel bir koku bitmesin diye kullanmiyorum ? peki bisey sorucam soft musk vanilla ile silky nin farki ne ?? Kullandinizmi vanilla olani? ?

    1. evet bende çok beğenirdim daydream ı ama malesef artk satışta yok 🙁 soft musk vanilla ve silky i sanırım avon bile karıştırıyor :)) katalogta silky satışta sitede sepete vanilla giriyor anlamadım gitti ?? iki ayrı parfümmü yoksa aynı parfümü iki isimledemi satıyolar ?? bilen biri cevap versin yaa :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir