Ayak Bakımı İçin Tavsiyeler Neutrogena Hızlı Emilen Ayak Kremi..

Ayak bakımının önemini 10’lu yaşlarınızın sonunda keşfettiyseniz ne mutlu size ama ben 30’lu yaşlarıma kadar hiç önem bile vermezdim. Daha sonra sandaletler moda olmaya başlayınca o ayakların pamuk gibi olması gerektiğini anladım da peelingler, kremler ve masajlar ile bakmaya ve şımartmaya başladım. Kullandığım, yaz kış ayakları yumuşak tutan ayak bakım kremleri arasında Neutrogena’da var tabi, yalnız Neutrogena Ayak Kremi yenilenmiş, eski ambalajları beyazlı mavili bir şeydi diye hatırlıyorum.

neutrogena ayak kremi
Neutrogena Ayak Kremi

Kremin üzerinde hızlı emilen formül diyor evet buna katılıyorum çünkü normalde ayak kremi sürdükten sonra en az 5 dakika hiç bir yere bulaşmasın diye ayaklarımı koltuğun kenarına dayarım, ya da yatakta hiç bir yere değdirmem yani kısaca havada tutarım ama bu kremde zaten sağ tarafa sürerken solu emmiş oluyor, Bu şekilde hiç beklemeden işlerime devam edebiliyorum. Ayrıca bu tür kremleri nemli ciltte daha güzel emildiği ve yumuşaklık sağladığını da keşfettiğim için genelde banyo sonrası sürmeye çalışıyorum. Bir de klasik Neutrogena kremleri gibi hafif bir parfümü var. Ayrıca içeriği çok temiz değil. Bir de marka ne yazık ki halen hayvan deneyi yapıyormuş yani cruelty free değil, bu durumun en kısa zamanda değişmesini ümit ediyorum.

Neutrogena
Neutrogena Ayak Kremi

Kremin yapısı hafif ve sürümü de rahat.

Neutrogena ürünleri bütün drugstore ve marketlerde, ayrıca eczanelerde ve online dermokozmetik sitelerinde uygun fiyatlara bulunabiliyor. Markaya ait diğer ürünleri de buradan inceleyebilirsiniz.  Sizin de favori bir ayak bakım kreminiz var mı, tavsiyelerinizi alabilirim.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 494 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: