Ayna Kral Kitap Yorumu

“Aşık olduğum çocuk buydu işte.
lütfen yapmak üzere olduklarımdan ötürü beni affet, bil ki beni gerçek duygularımın aksi yönünde davranarak zorunda bırakan bu görev ve gururdur. “
Merhabalar
Yetim Kraliçe serisi kaldığı yerden Ayna kral ile devam ediyor.
Birinci kitabın şok yaşatarak bitmesi ile başlayan olaylar ikinci kitabı daha da heyecanlı olarak ilerliyor. Balık Kartalı Wilhelmina’nın nasıl kraliçeye adım attığını, bu savaşta neleri göze aldığını merakla okuyorsunuz. Wil’in aldığı her kararında bende yanındayım. Tek kızdığım Tobiah’a biraz daha açık olabilirdi. Birinci kitapta Kara Bıçak Tobiah olan ben, Ayna Kral’da aynı olamadım. Bu sefer james ağır bastı. Hele ki hikayesini okuyunca daha bir üzüldüm diyebilirim.
Ayna Kral’da Mel ve Tılsım çocuk Krazalit beni sadakati konusunda şaşırtmayı başardı. Mel’den bir olay bekliyordum ama yanıldım.
            Ah Patric seni ilk kitaptan beri sevmedim. Hala da öylesin.
Kısacası bence harika iki kitap okudum. Yazarın yazım dili ve hayal dünyası, olayların birbiri ile barışık ilerlemesi sizi kitaptan hiç koparmıyor.  Ayrıca Dex Yayınları bu kitapta değişiklik yapmış. Hem kağıt kalitesi hemde baskı kalitesini yükseltmiş.
Her iki kitabı da merak edenler bu seriyi okumalıdır diye düşünüyorum
Sevgiler
Elmas
Toplam Ziyaret: 4960 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir