Balmozon (Ozonlanmış Zeytinyağı )

BALMOZON Cilt Bakım Serumu

Balmozon

Merhaba Herkese,

Güzel ve sıcak bir ramazan gününde sizlerleyim. Umarım ramazan ayı huzurlu ve bereketli geçiyordur. Bu aya yakışacak severek kullandığım ürünleri yorumlamaya özen gösteriyorum. Geçen hafta sizler için Yves Rocher çilekli besleyici lip balmı yorumlamıştım. Bugün sizler için severek kullandığım ve çok işlevsel bir ürünü yorumlayacağım.

BALMOZON Cilt Bakım Serumu
Balmozon

Balmozon, geçmişi 10 bin yıl öncesine dayanan zeytinyağının ozon gazı ile birleşiminden doğan mucizevi bir serum olarak sunuluyor.
Ozonlanmış yağ,saf oksijenden elde edilen ozon gazının belirli bir zaman süresince zeytinyağı içinden kabarcıklar halinde geçirilmesi ile elde ediliyor. Kimyasallar,paraben,alkol,esans,vazelin,sentetik petrol ürünleri ve parafin içermiyor.

Balmozon ozonlamış zeytinyağının çok fazla kullanım alanı var :
-Cilt Kırışıklıklarında
-Akne ve Cilt lekelerinde
-Cilt Enfeksiyonlarında
-Pişiklerde
-İyileşmeyen yaralarda ve yatak yaralarında
-Ağız içi Aftarda ve yaralarda
-Böcek sokmalarında
-Diş eti Kanamalarında
-Diş Beyazlatmada
-Selülitte
-Saç dökülmesinde
-Spor yaralanmalarında
-Gribal Enfeksiyonlarda
-Genital Enfeksiyonlarda
-Helikobakter Piloride
-Hemoroid tedavisinde
-Mantarların Tedavisinde
-Radyasyon,güneş ve tüm yanıkarda
-Siğillerde
-Ter kokularında
-Topuk çatlak ve nasırlarında
-Masajda

Gördüğünüz gibi çok fazla kullanım alanı var. Ben bu ürünü ;böcek sokmasında,siğil de,çatlak topuklarda,kuru tırnaklarda,saç uçlarımda,tırnak mantarında kullandım ve çok da memnun kaldım. Kesinlikle tırnakları,topukları,elleri,saç uçlarını yumuşatıyor. Tırnak mantarının düzelmesini saglıyor ve siğilimi küçültüyor. Bir ürünle bu kadar işi yaptığım için de sürekli yanımda taşıyorum. Pompalı şişesi ile kullanımı oldukça kolay. Uzun ömürlü olması için soğuk ortamda saklanması gerekiyor bu arada.

BALMOZON Cilt Bakım Serumu
Balmozon

Ürün oldukça sıvı kıvamlı hemen emiliyor. Çok fazla kullanım alanın olması, oldukça başarılı olmasının yanında kokusu ne yazık ki çok kötü. Kokuya hassasiyetim olduğu için kokusundan hoşlanmadım. Çok keskin bir kokusu var. Akşamları uyguluyorum genelde ve sonrasında oda spreyi vb kullanıyorum. Etkisinin yanında kokusunun önemi yok derseniz mutlaka deneyin derim. İnternet sitelerinden satışı yapılıyor ve 50 ml boyutu  75 TL fiyata satılıyor. Bu fiyata kesinlikle değer. Tek bir ürünle çok fazla işi yerine getiriyorsunuz.

Benim severek kullandığım ve mucizevi olarak nitelendirdiğim BALMOZON Cilt Bakım Serumu yorumlarım bu şekildeydi. İçinizde bu ürünü kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

Sonraki yazımda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın…

 

Toplam Ziyaret: 2087 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Balmozon (Ozonlanmış Zeytinyağı )

    1. ozonlanması sayesinde etkisi daha da artmış yaraları hızla iyileştiriyor.Özellikle sivilce izi olanlar sıklıkla serum olarak kullanıyor ben de ilk olarak o sayede adını duydum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir