Balparmak Ballımix& Şeker Yok, Bal Var

Merhaba

Bugün uzun zamandır reklamlarda gördüğüm bir üründen bahsetmek istiyorum. Balparmak’tan Balparmak Ballımix.

Şeker Yok, Bal Var diyen Ballımix, bal ile fındık karışımında oluşan içinde kesinlikle şeker olmayan, tadı tatlı mı tatlı, sürümü son derece kolay bir kahvaltılık, atıştırmalık ve kaşıklamalık diyebilirim:)

Ben öyle yapıyorum.

Ballımix’in tadı bana ballı fındık ezmesi gibi geliyor. Benim kızım dışında evde herkes bal sever. Oğlum çikolataya aşırı düşkün ve sabahları mutlaka çikolatalı ekmek eşliğinde kahvaltısını yapar. Şimdilerde arada çikolata yerine Ballımix vermeye çalışıyorum.

İlk yediğinde pek sevmedi. Tatlılığı ona biraz az geldi ama ben oyun ve biraz kandırmaca ile yedirdim.

Ballımix’in içinde şekerin dışında, koruyucu madde, trans yağ ve renklendirici de olmaması beni biraz daha sevindirdi diyebilirim. Şekerli ürünleri hayatımızdan çıkarmakta fayda var ama yapamıyoruz maalesef.

En azından denemek de gayet güzel. Şeker katkısız ürünlerin çoğalması bizim sağlıklı olarak beslenmemiz için son derece faydalı. Umarım gittikçe çoğalır.

Balparmak’da şimdi Ballımix’le birlikte başarılı bir ürünle karşımıza çıkmış.

Ürünü denedikten sonra içeriği ile ilgili bir kaç bilgi edinmek gereksimini de duyunca; bal ve fındık dışında arı sütü, polen olduğunu öğrendim. Bu gıdalar da ürünü daha da çok zenginleştirip güçlendirmiş.

Tadı bal ya da fındık gibi olmayan Ballımix tadıldığında damakta hafif bir mayhoşluk bırakıyor. Tabi ki bana göre. Fazla şeker sevmeyen ben iki dilimle damağımı şenlendiriyorum diyebilirim.

Balparmak Ballımix

Ben tatlı şeyleri her zaman en sona bıraktığım için damağımda hep o tatlı gıdanın tadı kalır ve Ballımix beni o tatla mutlu ediyor ve doyuma ulaştırıyor.

Bence bal sevmeyen çocuklara göre son derece iyi olan bu ürün denenebilir ve balı sevdirebilir. Benim oğlum bal yiyor ama fındık yemiyor. Bu şekilde de fındıkta olan tüm vitamin ve minarelleri alabiliyor.

Deneyenleriniz varsa yorum bırakabilirsiniz.

Bal tadında bir gününüz olsun.

Sevgiler

 

 

Toplam Ziyaret: 1090 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir