Balparmak Ballımix& Şeker Yok, Bal Var

Merhaba

Bugün uzun zamandır reklamlarda gördüğüm bir üründen bahsetmek istiyorum. Balparmak’tan Balparmak Ballımix.

Şeker Yok, Bal Var diyen Ballımix, bal ile fındık karışımında oluşan içinde kesinlikle şeker olmayan, tadı tatlı mı tatlı, sürümü son derece kolay bir kahvaltılık, atıştırmalık ve kaşıklamalık diyebilirim:)

Ben öyle yapıyorum.

Ballımix’in tadı bana ballı fındık ezmesi gibi geliyor. Benim kızım dışında evde herkes bal sever. Oğlum çikolataya aşırı düşkün ve sabahları mutlaka çikolatalı ekmek eşliğinde kahvaltısını yapar. Şimdilerde arada çikolata yerine Ballımix vermeye çalışıyorum.

İlk yediğinde pek sevmedi. Tatlılığı ona biraz az geldi ama ben oyun ve biraz kandırmaca ile yedirdim.

Ballımix’in içinde şekerin dışında, koruyucu madde, trans yağ ve renklendirici de olmaması beni biraz daha sevindirdi diyebilirim. Şekerli ürünleri hayatımızdan çıkarmakta fayda var ama yapamıyoruz maalesef.

En azından denemek de gayet güzel. Şeker katkısız ürünlerin çoğalması bizim sağlıklı olarak beslenmemiz için son derece faydalı. Umarım gittikçe çoğalır.

Balparmak’da şimdi Ballımix’le birlikte başarılı bir ürünle karşımıza çıkmış.

Ürünü denedikten sonra içeriği ile ilgili bir kaç bilgi edinmek gereksimini de duyunca; bal ve fındık dışında arı sütü, polen olduğunu öğrendim. Bu gıdalar da ürünü daha da çok zenginleştirip güçlendirmiş.

Tadı bal ya da fındık gibi olmayan Ballımix tadıldığında damakta hafif bir mayhoşluk bırakıyor. Tabi ki bana göre. Fazla şeker sevmeyen ben iki dilimle damağımı şenlendiriyorum diyebilirim.

Balparmak Ballımix

Ben tatlı şeyleri her zaman en sona bıraktığım için damağımda hep o tatlı gıdanın tadı kalır ve Ballımix beni o tatla mutlu ediyor ve doyuma ulaştırıyor.

Bence bal sevmeyen çocuklara göre son derece iyi olan bu ürün denenebilir ve balı sevdirebilir. Benim oğlum bal yiyor ama fındık yemiyor. Bu şekilde de fındıkta olan tüm vitamin ve minarelleri alabiliyor.

Deneyenleriniz varsa yorum bırakabilirsiniz.

Bal tadında bir gününüz olsun.

Sevgiler

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1025 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com