Baş Ağrısına İlaçsız Çözüm

Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda özellikle aç kalınca şiddetli baş ağrısı çekiyorum. Çevremde herkes ilaç kullan diyor ama ben ilaç kullanamayangillerdenim. Hap fotoğrafı görünce bile midesi bulanan ben hap nasıl içeyim?

Bir kaç sene önce aktardan çin yağı satın almıştım. 5 ml bir üründü ve oldukça pahalıydı diğer yağlara kıyasla. Bin bir derde deva diye meraktan satın almıştım. Zayıflatma vaadi bile vardı. Nasıl satın almam değil mi? Bu çin yağı denen şey bildiğimiz nane yaği çıktı. Suya damlatıp falan içerim dedim ama üzerinde migren ağrisina bile iyi geldiğini okudum. Hemen migren ağrısından muzdarip anneme verdim. Şakaklara, alna ve enseye sürülünce buram buram nane kokusuna mağruz kalıyorsunuz. Ama öyle fena geldi ki anneme kullanamadı. Geçenlerde benzer bir ürün daha denedim.

maxerin-cooler
Maxerin Cooler

Maxerin Cooler ‘ın mentol, nane gibi bir kokusu var ve alna, enseye, şakaklara 15 ‘er dakika arayla 3 kere sürülüyor. Çin yağı gibi çok yoğun bir kokusu yok. Ayarında bir kokusu var. Bizzat kendim test ettim ve çok işime yaradı. Oruçlu olduğum günlerde şiddetli baş ağrımı istesem de ilaçla durduramam. İşte tam da bu anda imdadıma yetişti. Çok sevdiğim bir ürün oldu kısa sürede. Siz de eczanenizden talep edebilirsiniz bu ürünü.

Ürün 6 yaş üzeri çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılıyor. Şişesi kendinden aplikatörlü. Ağrı sırasında da sürülebiliyor ama 2 saat geçtiği halde ağrı durmazsa, kullanmaya son verilmesi öneriliyor firma tarafından. 

Haftaya görüşmek üzere

 

Editörün Notu : Yazıda geçen ürün ile ilgili verilen bilgiler yazarın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her cilt ve kişide farklı sonuçlar verebilir. Ürün içeriğinde ki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa yada olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen eczacınıza yada doktorunuza danışın

 

Toplam Ziyaret: 1386 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 1.7]

One thought on “Baş Ağrısına İlaçsız Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir