Baş Ağrısına İlaçsız Çözüm

Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda özellikle aç kalınca şiddetli baş ağrısı çekiyorum. Çevremde herkes ilaç kullan diyor ama ben ilaç kullanamayangillerdenim. Hap fotoğrafı görünce bile midesi bulanan ben hap nasıl içeyim?

Bir kaç sene önce aktardan çin yağı satın almıştım. 5 ml bir üründü ve oldukça pahalıydı diğer yağlara kıyasla. Bin bir derde deva diye meraktan satın almıştım. Zayıflatma vaadi bile vardı. Nasıl satın almam değil mi? Bu çin yağı denen şey bildiğimiz nane yaği çıktı. Suya damlatıp falan içerim dedim ama üzerinde migren ağrisina bile iyi geldiğini okudum. Hemen migren ağrısından muzdarip anneme verdim. Şakaklara, alna ve enseye sürülünce buram buram nane kokusuna mağruz kalıyorsunuz. Ama öyle fena geldi ki anneme kullanamadı. Geçenlerde benzer bir ürün daha denedim.

maxerin-cooler
Maxerin Cooler

Maxerin Cooler ‘ın mentol, nane gibi bir kokusu var ve alna, enseye, şakaklara 15 ‘er dakika arayla 3 kere sürülüyor. Çin yağı gibi çok yoğun bir kokusu yok. Ayarında bir kokusu var. Bizzat kendim test ettim ve çok işime yaradı. Oruçlu olduğum günlerde şiddetli baş ağrımı istesem de ilaçla durduramam. İşte tam da bu anda imdadıma yetişti. Çok sevdiğim bir ürün oldu kısa sürede. Siz de eczanenizden talep edebilirsiniz bu ürünü.

Ürün 6 yaş üzeri çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılıyor. Şişesi kendinden aplikatörlü. Ağrı sırasında da sürülebiliyor ama 2 saat geçtiği halde ağrı durmazsa, kullanmaya son verilmesi öneriliyor firma tarafından. 

Haftaya görüşmek üzere

 

Editörün Notu : Yazıda geçen ürün ile ilgili verilen bilgiler yazarın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her cilt ve kişide farklı sonuçlar verebilir. Ürün içeriğinde ki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa yada olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen eczacınıza yada doktorunuza danışın

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 1242 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com