Bath&Body Works Paris Amour Duş Jeli

Bath & Body Works Paris Amour Duş Jeli

Merhaba,

Eiffel tutkumu beni takip edenler iyi bilirler. Bath&Body Works mağazası ilk açıldığında dolaşırken üzerinde Eiffel resmini gördüğüm Paris Amour Duş Jelini merak edip inceledim. Kokusu o kadar hoşuma gitti ki hemen alıp eve geldim. O gün bugündür yaklaşık bir kaç yıldır müdavim oldum diyebilirim.

Özellikle yaz gelirken sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm bu duş jelinden birazcık bahsetmek istiyorum sizlere. Bath&Body Works Paris Amour  Shea, aloe ve E vitamini özlü bir duş jelidir. Fransız laleleri, elma çiçekleri ve köpüklü pembe şampanya kokuları ile vücudunuzun bütünleşmesini isterseniz bu duş jeli tam size göre diyebilirim. Özellikle yazın denize ya da havuza girdikten sonra duşunuzu Bath&Body Works Paris Amour Duş Jeli ile aldığınızda size saracak o fresh kokunun tutkunu olmaya hazır olun 🙂

Bath&Body Works Paris Amour Duş Jeli
Bath & Body Works Paris Amour Duş Jeli

295 ml lik duş jelinin fiyatı 35 tl. Bath&Body Works mağazalarından satın alabilirsiniz. Ara  sıra kampanyalar yaptığında 3 al 2 öde ya da daha farklı fırsatlarla satın alma şansınız olabiliyor.

Vücut losyonu, vücut spreyi hatta parfümü ile de verdiği kokuyu destekleyip arttırmak mümkün. Ben kullandığımdan beri neden vazgeçemiyorum diye düşündüğümde,  duştan sonra tenimin yumuşacık olmasını, güzel ve hoş kokusunu çok seviyorum galiba ve  bu yüzden de benim vazgeçilmezim oldu çıktı.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün ya da konu da görüşmek üzere 😉

Takipte Kalın 😉

Toplam Ziyaret: 1424 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir