Bath&Body Works Sıvı Sabunlar..

Bath & Body Works BBW Liquid Soap

Bath&Body Works markasını sevmeyen var mı? Hele de bazılarımız o güzel kokulu mumlarını almaya doyamıyor biliyorum, ben mumlara çok düşkün değilim, ayda yılda bir çok değişik ve güzel bir kokuya denk gelirsem bir tane alıyorum. Hatta en son 2 sene önce aldığım mumlar duruyor, ama görüldüğü üzere sıvı el sabunlarına dayanamıyorum.

BBW liquid soap
Bath & Body Works BBW liquid soap

Sıvı el sabunlarından indirim harici ve dahilinde olmak üzere kutu kutu alıyorum. En son aldığımda sanırım 5 tanesini 60 TL. gibi bir fiyata almıştım, evet diğer markalara göre çok pahalı ama o kadar güzel kokuyorlar ki dayanamıyorum. Burada görülenlerin bir kısmı köpük ki,bunlar 4 hafta gibi oldukça uzun bir süre gidiyorlar. Benim minik müsrif oğlum biraz daha kararında kullansa belki daha da uzun gidecek ama foş diye bastığı için artık ne kadar gelirse. Diğer sıvı sabunlar ise daha yoğun ve içinde minik peeling tanecikleri var, bunlar özellikle mutfakta yemek yaptıktan, soğan sarımsak gibi kokulu bir şeyleri kesip doğradıktan sonra çok işe yarıyorlar. İndirim döneminde böyle güzel kokulu ve değişik şeylerden hoşlanıyorsanız bakmanızı önerebilirim.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 5599 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 11 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: