Bausch+Lomb Bio True Lens Solüsyonu

bio true

Herkese merhaba,

Birkaç yıldır lens kullanıyorum, gözlük pek bana göre değil. Böyle bir durumda da solüsyon olmazsa olmazınız oluyor 🙂 Tabi ki gerek kolay bulunabilirliği gerekse kalitesi yönünden bir tercihiniz olması gerekiyor. Bu konuda tercihim bausch lomb oldu.

Tüm optik mağazalarda ve birçok eczanede bulabileceğiniz Bausch lomb solüsyon Amerikan üretimi bir ürün. 120 ml ve 300 ml olmak üzere iki boyu var. Birini evde birini çantamda olmak üzere ikisini de kullanıyorum. 

bio-true
Bausch+Lomb Bio True Lens Solüsyonu

Büyük boyu 20, küçük boyu 10 TL civarında. Kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü bu solüsyonla batma,yapışma,kayma vs hiçbir sorun yaşamadım.Lens kullandığım sürece bu ürün benimle 🙂

Mutlu haftasonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1722 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/