Bebak Acı Badem Kremi

Bebak Acı Badem Kremi

Mutlu bir hafta olması dileğiyle herkese günaydın:)

Havaların bir soğuyup bir ısınmasından şüphesiz ki en çok cildimiz etkilendi. O yüzden bu krem bu sorunumuz için mükemmel bir icat olmuş. Doğal yapısıyla teninize uyguladığınızda yumuşamayı fark etmemeniz mümkün değil .

bebak-aci-badem-kremi

Soğuktan tahriş olmuş ya da çatlamış eller içinde o bölgeleri besleyip onarımını sağlıyor. İçeriğinde, acı badem özü yağı var adından da anlaşılacağı üzere.  Yoğun bir acı badem kokusu yayılıyor etrafa . Dokusuda normal kremler gibi akışkan değil . Daha katı bir yapısı var.

image
Bebak Acı Badem Kremi

Fiyatı 70 gramlık kutu için 10 TL.  İnternet üzerinden satış yapan bir çok sitede var. Ben biraz zor buldum umarım siz daha kolay bulabilirsiniz:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]
Toplam Ziyaret: 1783 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/