Bebak Acı Badem Sütü

bebak acıbadem sütü

Bebak Acı Badem Sütü

Selamlar,

Bugün sizlere yılların eskitemediği bir güzellik ürünü olan Acı Badem Sütü’nden bahsedeceğim ama Bebak marka olanını anlatacağım. Bu markayı ve acı badem sütünü yine bir kozmetik blogunda okuduktan sonra denemeye karar verdim. Fiyatı da çok ucuz 6-7 tl civarı. Daha önceki yazılarımın birinde Note kalem farlardan bahsetmiştim. İşte onlar suyla çıkmıyorlar ve hiç bir şekilde bulaşma yapmıyorlar. Eeee nasıl çıkaracağız peki? Göz makyajı temizleyicileriyle tabi ki.

IMG_1142
Bebak Acı Badem Sütü

Ama ben Bebak Acı Badem Sütü ile siliyorum göz makyajımı. Sanki böyle bi göz çevrem canlandı onu kullanalı beri. Nemlendirme etkisi de çok fazla olduğundan olsa gerek. Ayrıca benim narin, hassas gözlerime alerji yapmaması üstün bir özellik. Belki biraz kokusunu sevmeyebilirsiniz. Yani ben çok sevmedim başlarda ama alıştım. Aslında acı badem kokusu ama sert buldum ben biraz.

el
Bebak Acı Badem Sütü

İnce bir dokusu var kremin. Çok güzel makyaj temizliyor ve sonrasında cildiniz nemli kalıyor. Hem temizleme hem bakım yani. Bazen pratik şeylere ihtiyaç duyarız. İşte sadece pamuğa sıkın ve yüzünüzü silin. Hem temizleme hem nemlendirme olur.

Yıllar önce Acı Badem Sütüyle ilgili duyduğum bir hikayeyi paylaşmak istiyorum. Ünlü markaların güzellik danışmanları bir eğitim esnasında otelde bir araya gelmişler. Her biri kendi markasının en iyisi olduğunu anlatıp duruyormuş. Ama gece olup yatağa giderlerken bir kaç tanesi acı badem sütüyle yüzünü temizlemiş. Bilmem doğru bilmem uydurma ama böyle bir hikayeyi duymuştum.

Şimdilik bu kadar.Sevgiler………

Toplam Ziyaret: 2926 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir