Bebak Acı Badem Sütü

bebak acıbadem sütü

Bebak Acı Badem Sütü

Selamlar,

Bugün sizlere yılların eskitemediği bir güzellik ürünü olan Acı Badem Sütü’nden bahsedeceğim ama Bebak marka olanını anlatacağım. Bu markayı ve acı badem sütünü yine bir kozmetik blogunda okuduktan sonra denemeye karar verdim. Fiyatı da çok ucuz 6-7 tl civarı. Daha önceki yazılarımın birinde Note kalem farlardan bahsetmiştim. İşte onlar suyla çıkmıyorlar ve hiç bir şekilde bulaşma yapmıyorlar. Eeee nasıl çıkaracağız peki? Göz makyajı temizleyicileriyle tabi ki.

IMG_1142
Bebak Acı Badem Sütü

Ama ben Bebak Acı Badem Sütü ile siliyorum göz makyajımı. Sanki böyle bi göz çevrem canlandı onu kullanalı beri. Nemlendirme etkisi de çok fazla olduğundan olsa gerek. Ayrıca benim narin, hassas gözlerime alerji yapmaması üstün bir özellik. Belki biraz kokusunu sevmeyebilirsiniz. Yani ben çok sevmedim başlarda ama alıştım. Aslında acı badem kokusu ama sert buldum ben biraz.

el
Bebak Acı Badem Sütü

İnce bir dokusu var kremin. Çok güzel makyaj temizliyor ve sonrasında cildiniz nemli kalıyor. Hem temizleme hem bakım yani. Bazen pratik şeylere ihtiyaç duyarız. İşte sadece pamuğa sıkın ve yüzünüzü silin. Hem temizleme hem nemlendirme olur.

Yıllar önce Acı Badem Sütüyle ilgili duyduğum bir hikayeyi paylaşmak istiyorum. Ünlü markaların güzellik danışmanları bir eğitim esnasında otelde bir araya gelmişler. Her biri kendi markasının en iyisi olduğunu anlatıp duruyormuş. Ama gece olup yatağa giderlerken bir kaç tanesi acı badem sütüyle yüzünü temizlemiş. Bilmem doğru bilmem uydurma ama böyle bir hikayeyi duymuştum.

Şimdilik bu kadar.Sevgiler………

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 2689 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/