Bebek Şampuanının Farklı Kullanım Alanları

bebek şampuanları kullanım alanları

Bebek Şampuanının Farklı Kullanım Alanları

Merhaba Güzellikler,

Bebek Şampuanının Farklı Kullanım Alanları
Bebek Şampuanının Farklı Kullanım Alanları

Bugün size severek kullandığım ve her evde bulunması gereken bir ürünün değişik kullanım alanlarından bahsedeceğim. Benim de farklı amaçlarla kullandığım bebek şampuanının çok fazla kullanım alanı varmış. Eğer sizinde benim bahsedeceğim alanlar dışında kullanım alanınız varsa yorum olarak bırakın ve bende severek deneyeyim.

Bebek şampuanları hem içerikleri temiz olduğu için hem de çocukluk günlerimize götürdüğü için bir çoğumuzun severek aldığı ve kokusuna bayıldığı asrın en güzel bakım ürünlerinde birisi. Ben genelde kokusunu çok sevdiğim için; JOHNSONS BABY markasını kullanıyorum ama hepsi içerik olarak hemen hemen aynı zaten. Genelde de boyutlarıyla çok uygun fiyata gelen ürünler bebek şampuanları. Biz bayanlar tarafından belli başlı kullanım alanları var ama ben bugün size başka kullanım alanlarından bahsedeceğim.

Lafı çok uzatmadan başlayayım ki sizi çok merakta bırakmayayım;

istock_000009737128small-tile
Bebek Şampuanının Farklı Kullanım Alanları
 • Makyaj fırçalarınızı  temizleyin: Genelde herkes tarafından kullanılan amacı bu.Az bir su ve bebe şampuanını alın köpürtün sonra da bu köpüklü karışımla fırçanızı yıkayın.Kıl dökmesine sebep olmaz ve kılları sertleştirmez.
 • Ayakkabılarınızı parlatın: Bebek şampuanlarının  içinde son derece dogal yaglar var ve bu yağlar ayakkabılarda vb aksesuarlar da bulanan derinin parlamasına neden olur.Az bir şampuanı  mendille aksesuranıza sürün anında parlasın.
 • Makyajınızı temizleyin : Özelikle waterproff göz makyajını çıkarmada inanılmaz başarılı olan bu ürünü mutlaka deneyin.
 • Hayvanlarınızı yıkayın: Köpek ,kedi vb ev hayvanlarını yıkamak için ideal hatta yeni doğan yavrular için harika ayrıca hipoalerjik olanları da mevcut.
 • Yüz yıkama jeli olarak kullanın: Özellikle hassas ciltli olanlara şiddetle öneririm.
 • Saçınızı yıkayın: Temiz içerikli günlük kullanımlı bir şampuan arayanlara öneririm. Eger saç dökülmesi vb probleminiz varsa içine bir kaç damla çam terebentin yagı damlatarak kullanabilirsiniz.
 • El sabunu olarak kullanın: Elleri kurutmadan güzel bir şekilde temizleyen hipoalejenik bir el sabunu .
 • Hassas çamaşır deterjanı:Çok sevdiğiniz ama yapısının bozulmasını istemediğiniz o kaşmir bluzunuzu  yıkamak için kullanın kıyafetiniz yumuşacık kalsın.

Benim şimdilik aklıma gelen kullanım  alanları bu şekildeydi.Çok uygun fiyatlı olan ve çokda fazla kullanım alanı olan bebek şampuanlarımızı evimizden eksik etmeyelim. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

 

Toplam Ziyaret: 2493 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1]

One thought on “Bebek Şampuanının Farklı Kullanım Alanları

 1. Ben en çok dalını seviyorum nedeni ise diğerleri gözlerimi yaktı ondan dolayı psikolojik olarak dalin daha Dogal geliyor
  Keyifli yazın için çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir