Bee Beauty Çift Etkili Göz Makyaj Temizliyicisi

Bee Beauty Çift Etkili Göz Makyaj Temizliyicisi

Herkese merhaba,
Günlük hayatımızda çok fazla şeyle uğraşıyoruz, hayatın bu yoğun akışı içinde sürekli bir koşuşturma içindeyiz. Hayatımızı  kolaylaştıran pratik ve çok işlevsel ürünleri daha çok tercih ediyoruz haliyle de daha çok seviyoruz. En azından benim  için durum o yönde 🙂
Uzun süre evin dışında olduğum  için eve gelince yaptığım ilk şey makyajımı çıkarmak oluyor, bunun içinde son zamanlarda su formundaki temizleyicileri kullanıyorum. Özellikle suya dayanıklı maskara kullandığım zamanlarda ise çift faza sahip temizleyicilerle  makyajımı çıkarmaya çalışıyorum. Bu sayede makyajım  kısa sürede çıkıyor ve beni uğraştırmıyor. Son zamanlarda makyajımı çıkarak için kullandığım çift etkili göz  makyaj temizleyicisi ise Bee Beauty Çift Etkili Göz Makyaj Temizliyicisi.
Bee Beauty Çift Etkili Göz Makyaj Temizliyicisi
Açıkçası ilk aldığım  zaman bir beklentim olmayarak sırf indirim de olduğu için aldım  ama sonrasında  beni  çok şaşırtan bir ürün oldu. BEE BEAUTY  markası  son zamanlarda çıkardığı her ürünle beni kendine çekiyor ve bende   indirim  döneminde almaya ve denemeye çalışıyorum. Serinin başka bakım ürünlerini de aldım ve onları da denemeye başladım  şimdilik genel olarak kullandığım ürünlerini sevdiğimi söyleyebilirim.
Çift etkili  makyaj temizleyicilerinin normal temizleyicilerden daha iyi makyajı temizlediği doğrudur.Yağlı formülü sayesinde suya dayanıklı makyajı onlar olmadan çıkarmak bence eziyet. Yağlı bir formüle sahip olduğu işin de çoğu ürün yağlı his bırakıyor ve uzun kullanım sonucunda yağ butonu oluşumuna neden olabiliyor.

İki fazlı olduğu için çalkalayarak kullanıyorum. Yaklaşık iki  aydır kullanıyorum ve kullandığım  süre boyunca cildimde iritasyona ve yağ butonuna neden olmadı. Kirpiklerimi dökmedi. En yoğun ve en suya dayanıklı makyajımı bile hemen çıkardı. Normal bir çift etkili kadar yağlı formülü var aşırı değil .İçinde paraben olmaması da oldukça güzel bir özellik. Tek kötü yanı  markanın sadece Gratis de satılıyor olası ki çoğu yerde Gratis olduğu için de bence bu kabul edilebilir ve kolayca halledilebilir bir sorun. Fiyatı 5-6  TL  indirimde bence herkesin  şans vermesi gereken bir ürün.

Beni şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı.Kendinize iyi  bakın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 6883 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com