Bee Beauty Yaban İğdeli Cilt Bakımı ürünleri

Gratis mağazalarına yepyeni bir seri geldi. Yepyeni seri Bee Beauty Yaban İğdeli Cilt Bakımı ürünleri içerik olarak paraben, sülfat, Sls ve daha bir çok yabancı maddeyi barındırmıyor. Serinin ürünlerini ve detaylı deneyim yorumlarımı bu yazımda bulabilirsiniz.

bee-beauty-yaban-igdeli-cilt-bakimi-urunleri
Bee Beauty Yaban İğdeli Cilt Bakımı ürünleri

Bee Beauty Yaban İğdeli Cilt Bakımı ürünleri Serisi İnceleme

Seri içerisince, Gündüz Kremi, Gece Kremi, Göz Kremi, Yüz Temizleme Köpüğü, Peeling etkili yüz maskesi bulunuyor.

İçeriğinde omega 3,6,7,9 bulunuyor. Cildin epidermis tabakasını koruyor.

Yaban iğdeli serisinin içeriğinde E, C, B, D vitamini ayrıca folik asit bulunuyor.

İçeriğinde ayrıca doğal güneş koruması mevcut, bu da lekeli ciltlerin bile güvenle kullanmasını sağlıyor.

Sivilceli ciltlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor, yaban iğdesi özünün sivilceleri söndürmekte başarılı olduğu çeşitli makalelerde belirtilmiş.

Egzama, sebatit dermatit, atopik dermatit, hassas kuru ciltler, yağlı ciltler ve karma ciltler kısaca tüm cilt tiplerine hitap eden bir seri. En güzel yanlarından biri de erkekler içinde uygun olması. Malum onlar için cilt bakım ürün çeşitleri çok kısıtlı. Ancak yapısı onların da ciltlerine uygun.

Deneyimim

Gündüz Kremi

Yapısı hafif, nemlendirmesini başarılı buldum. Cilt üzerinde yapışkan bir his bırakmıyor. Üzerine makyaj uygulaması kolaylıkla olabiliyor. Cilt üzerinde emilimi hızlı oldu.

Gece Kremi

Gündüz kremine oranla biraz daha yoğun, bu yüzden daha az miktar uygulama yeterli oluyor. Sabahında aydınlanmış bir ciltle uyanıyorum.

Göz Kremi

Oldukça yoğun yapıda, benim göz altlarım çok kuru nemlendirmesini başarılı buldum.

Temizleme amaçlı maske

Bunu çok sevdim. Haftada 2 kez yapıyorum. Cildimi çok güzel aydınlatıyor. Kremsi yapıda olduğu için de cildimi temizlerken çizmiyor. 10 dakika bekletiyorum, sonrasında cildimi yıkıyorum.

bee-beauty-yaban-igdeli-cilt-bakimi-urunleri-seri

Yüz temizleme köpüğü

Günlük kullanıyorum. Oldukça bereketli. Cildimi çok fazla germiyor. Makyaj kalıntılarımı siliyor cildimden. Sonrasında nemlendirici aşamalarında cildim çok hızlı bir şekilde kremlerimi emiyor.

Bee Beauty Yaban İğdeli Cilt Bakımı ürünleri fiyatları

Yüz temizleme köpüğü 19.90TL

Gündüz Kremi 23.90TL

Gece Kremi 24.90TL

Temizleme amaçlı maske 26.90TL

Göz kremi 33.90TL

Ben Bee Beauty Yaban İğdeli Cilt Bakımı ürünleri sevdim. Cildimde reaksiyon göstermemesi, nemlendirmesi ve verdiği etkilerle bir süredir kullandığım bakım setim oldu. Eğer sizlerde uygun fiyatlı cilt bakım ürünleri arıyorsanız, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Sevgilerr…

Toplam Ziyaret: 6352 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 27 Ortalama: 2.9]

3 thoughts on “Bee Beauty Yaban İğdeli Cilt Bakımı ürünleri

 1. merhaba, bu yazı için çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık. acaba göz kremini hala kullanıyor musunuz? hakkında ne düşünüyorsunuz, herhangi bir yan etki yarattı mı?

  ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum fakat ne düşüneceğimi bilemedim. herhangi bir değişim olmadı gibi hissediyorum.

  1. merhaba,
   öncelikle hiçbir krem cilt bakım veya saç bakım ürünü mucizevi etki adı altında senelerin verdiği sorunu çok kısa sürede asla silmez.
   Önemli olan sabırla kullanmak.
   Yan etkileri eğer olursa ortalama 5 gün içerisinde cilt kendi kendine tepkimeye girer ve hemen verir. Ancak yan etki yani cilde bir reaksiyon oluşturmayacaksa elbette bu süre içerisinde kesin anlayabilirsiniz. Bana herhangi bir yan etkisi olmadı.
   Sizden ricam, eğer nemlendirmesini benim gibi sevdiyseniz, sabırla kullanmaya devam edin. Diğer faydaları için ama minimum 6 aylık bir kullanım gereklidir, bu süre sonunda gene ama mucizevi muhteşem bir sonuç değilde, cildinizin düzelmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz.
   Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir