BeeBeauty El Kremi

BeeBeauty El Kremi

Herkese merhaba:)

El Kremi
BeeBeauty El Kremi

Umarım hepimiz için güzel geçecek  bir günle yeni bir haftaya başlarız. Bu hafta  kokusuyla baharı şimdiden getirmiş bir el kremini konuşalım istiyorum. İşti,okuldu derken gün içerisinde ellerimize gerekli bakımı maalesef ki gösteremiyoruz.Bu yüzden bu hafta ki kremin tam bizlik olduğunu düşünüyorum.

El Kremi
BeeBeauty El Kremi

Gratise özel bir ürün olan” BeeBeauty “markasına ait bu el kremi çeşitli kokularda mevcut. Yeşil çaylısından tutun gül kokulusuna kadar pek çok çeşit var. Ama hiçbirinin testeri bulunmuyor ya da kapağı açtığınızda gri jelatinden dolayı koklayamıyorsunuz. Ben öneriyle Vanilya özlüsünü aldım. Nedense bana hindistan cevizi kokuyormuş gibi geldi:)

Kremin yapısı bazı markalar gibi katı değil. Az bir miktar uygulamanız bile yeterli geliyor ve emilimini kolaylaştırıyor. Gratis’te 4 tl gibi müthiş uygun bir fiyatta satışa sunuluyor bu krem.  60ml’lik küçük boyutuyla da tam çantanıza atmalık:)

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]
Toplam Ziyaret: 1972 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. İlknur hanımcım merhaba… yazınızı okudum hemen çarşıya gidince ilk işim bu kremi almak olacak… yine böyle okuduğum yazıdan etkilenerek Gratise gittim geçenlerde indirim bitmiş… inşallah buna yetişirim.. sevgiler (Selma’nın Organik Mutfağı)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/