BeeBeauty Yabani Kiraz Aromalı El ve Dudak Kremi

BeeBeauty Yabani Kiraz Aromalı El ve Dudak Kremi

Mis gibi bir haftadan merhaba.

Bu hafta hem dudak hem el bakımımız bir arada olsun istedim ve bunun için uygun fiyatlı ve de kaliteli bir ürünle buradayım.

Gratis mağazalarında satılan BeeBeauty markası çeşitli içeriklerle el ve dudak kremini bir set halinde hazırlamış. Ben içlerinden “Yabani Kiraz Aromalı El ve Dudak Kremini”  tercih ettim.

İki ürününün de içerisinde bulunan Shea yağı dokuları onarıp beslenmeye yardımcı oluyor.

BeeBeauty Hand Cream
BeeBeauty Hand Cream

El kreminin, içerisinde ki gliserin cildimizin ihtiyacı olan nemi verirken , ürünler içerdiği E vitamini sayesinde ekstra besleyici içerik sunuyor. El kreminin yapısını özellikle çok beğendim. Elde hiçbir yapışkanlık hissi bırakmıyor. 30 ml boyutunda çantanızda taşımanız için ideal.

 

BeeBeauty Lip Balm
BeeBeauty Lip Balm

Dudak kreminin kokusu kremden daha güzel olmasına karşın maalesef tadı pekiyi değil. Rujların ya da lip balmların ister istemez tadını alıyoruz ve bu dudak nemlendiricisi bana baya acı geldi. Ama verdiği nem oranı gerçekten iyi.  Gratislerde 6 tl civarında satılan bu seti alıp denemenizi tavsiye ederim.

Mutlu haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1308 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



İlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/