Benefit Dandelion Lipgloss

Benefit Dandelion Lipgloss

Benefit Dandelion Lipgloss

Merhaba,

Bu hafta bir makyaj ürününden Benefit Dandelion Lipgloss’ dan bahsedeceğim. Bendeki bir Benefit setten çıkan ufak boyu. Ben zaten lipgloss sevmediğim için bu minik boylar denemem için iyi bir fırsat oldu.

Klasik Benefit gloss ambalajı ile bizlerle ürün. Bu boy aslında çok kullanışlı ve şirin. Lipglosslarda en en sevmediğim özellik yapış yapış olma durumudur. Benefit Dandelion Lipgloss ‘da bu durum nerdeyse hiç olmadı. Korktuğum gibi ağır ve yapış yapış bir durumu yok. Yapısı öyle hafif ki genç kızlara ilk önereceğim glosslardan biri olabilir kendisi. Kalıcılık olarak ise muazzam değil. Klasik gloss kalıcılığı yani...

benefit dandelion
Benefit Dandelion Lipgloss

Kıasaca renginden de söz etmek gerekirse çok tatlı bir şeftali tonu. Her ten rengine ve her dudak rengine yakışacağını zannetmiyorum.

Benefit ürünleri nerede satılıyor derseniz  Sephora mağazalarında bulmak mümkün. Benimki aldığım bir setin içinden çıkmıştı. Normal boy ürünün fiyatı yaklaşık 75 TL civarında. Ürünün fiyatını da düşünürsek tekrar satın almak isteyeceğim bir ürün değil. Benefit fiyatları oldukça uçuk ve bir lipgloss için asla o parayı vermek istemem.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1446 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com