Benefit Fake Up Kapatıcı

Benefit

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle Benefit Fake Up kapatıcıdan söz etmek istedim. Bende olan büyük bir Benefit setten çıktı ve normalde çok daha büyük boy bir ambalajda. Tüm Benefit ürünleri gibi oldukça şirin ve albenili bir ambalaj.

Ürünün orjinal boyunun ambalajı da buna benzer. Hem nemlendiren hem hafif kapatıcı olan bu ürünün yüksek fiyatı satın almadan önce iyice araştırmamızı gerektiriyor.

benefit fake up kapatıcı
Benefit Fake Up Kapatıcı

Yukarıda göreceğiniz gibi ürünün ortasında olan renkli kısım kapatıcı görevini üstleniyor. Dışında bulunan şeffaf vazelimsi yapı ise nemlendiriyor. Aşağıda ise sürdüğünüz zaman çıkan görüntüyü gösterdim. Bende olan setten çıktığı için  medium rengi. Daha evvel tam boyunu ve kendi rengim olan fair rengini kullanmıştım. Nemlendirme konusunda oldukça iyi. Öyle ki altına nemlendirici sürme gereği bile duymuyorum. Bu ürünü seven çok kişi tanıyorum. Ben kısaca sevmiyorum. Peki neden sevmiyorum? Gelin anlatayım.

benefit fake up kapatici

Ürünün kapatıcılığını genelde herkes az bulsa da ben az kapatıcı sevdiğim ve göz altı morluklarımı takmadığım için kapatıcılık olarak beni tatmin ediyor. Ama maalesef göz altı çizgilerime çok giriyor. Pudra ile sabitlesem bile çizgilere girme devam ediyor. Ayrıca hiç kalıcı değil bende. Üzerine sürdüğüm pudra bazen o  nemli yapısı nedeniyle çamurlaşma bile yapıyor. Ürünün fiyatının 100 lira civarında olduğunu düşürsem pek de satın almaya layık bir ürün olarak görmüyorum. Belki çok genç yaşlar için hafif bir ürün olduğu için tercih edilebilir. Ama genç arkadaşların bir ürüne bu kadar para vermesini istemem.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2545 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com