Benefit The Porefessional Agent Zero Shine

benefit

Herkese merhabalar!

Bugün sizlere yaklaşık 2 aydır deneme fırsatı bulduğum ve artık yorumlamaya hazır olduğum bir üründen yani Benefit Agent Zero Shine’dan bahsedeceğim. 

Karmadan yağlıya dönük bir cilt tipine sahibim. Özellikle alın ve burun bölgemde ne yapsam geçmeyen bir parlama durumu var. Bu nedenle sürekli matlaştırıcı, sabitleyici pudra arayışında olan bir insanım. Bu ürünü de bu nedenle hemen alıp denemeye karar verdim. Sephora mağazalarından rahatlıkla bulabilirsiniz.

IMG_1809
Benefit The Porefessional Agent Zero Shine

Agent Zero Shine resimdeki gibi gayet kullanışlı bir formda geliyor. Tam çantaya atıp çıkmalık diyebiliriz. Tuzluk şeklindeki ambalajıyla istediğiniz kadar ürün alıp, kilitleyip çantanıza geri atabilirsiniz. Ayrıca minik fırçası da oldukça iyi iş görüyor. Kocaman pudra fırçaları taşımak yerine kompakt bir ürün taşımak hepimiz için oldukça iyi. Ayrıca çoktan favori seyahat fırçam oldu bile kendisi 🙂 

Benefit Agent Zero Shine
Benefit The Porefessional Agent Zero Shine

 

Benefit Agent Zero Shine

Ürünün performansından bahsedeyim biraz da. Ben genelde göz altı kapatıcımı sabitlemek ve alın, burun, çene bölgemdeki parlamayı gidermek için kullandım. Göz altı kapatıcılığı sabitleme konusunda oldukça başarılı buldum. Parlama sorunuma ise çok uzun olmamakla birlikte birkaç saatlik bir geciktirme etkisi oldu. Daha uzun bir performans beklerdim açıkçası. Normal pudralarla 3 saat olan süreyi yalnızca 4-5 saate çıkardı diyebilirim. Kardeşi diyebileceğimiz Porefessional baz gibi gözenek küçültücü etkisi olmadığını da söylemeden geçemeyeceğim. Fiyatını da düşünürsek değer mi pek emin değilim. Yapısına gelirsek oldukça hafif bir yapısı olduğunu söyleyebilirim. Hiç ağırlık yapmayan transparan bir pudra. Doğal ve hafif bir bitiş sağlıyor.

Genel olarak ürünü sevsem de bir numarama yerleşemedi. Parlama performansı daha iyi olsaydı kesinlikle favorim olurdu diyebilirim.

Görüşmek üzere,

Güzel haftalar..

Toplam Ziyaret: 1760 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir