Benri Oje Kurutucu Sprey

benri_oje_kurutucu

Güzel bir hafta dileğiyle günaydın

29 Ekim vesilesiyle kozmetik mağazalarına giren indirimi kaçırmam olmazdı. Bende gidip bir kaç bir şey topladım tabii. Onlardan biri “Benri Oje Kurutucu Sprey” .

fotograf 2~3
Benri Oje Kurutucu Sprey

Bu kurutucunun bir başka markası daha var çoğunuz biliyordur. Bu sefer bunu deneyelim dedim. Gratis‘de fiyatı 4.75 TL olarak satılıyor. İndirimli fiyatı mı diye düşünebilirsiniz ama değil. Zaten boyutu da bayağı küçük. 50 ml’lik spreyin çok fazla idare edeceğini pek sanmıyorum. Tatillerde kullanmak için avantajlı olabilir

fotograf 3-7~2~2

Ojeyi  sürdükten sonra üstüne sıkıyorsunuz.  30 saniye bekledikten sonra kuruması gerekiyor ama tabii ki kurumuyor 🙁  Hala elinizi tırnağınıza sürdüğünüz de iz kaldığını göreceksiniz. Ama kuruma süresini kısalttığı doğrudur. Alıp denemenizi tavsiye  ederim.

Her yönden mutlu haftalarr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.4]

Toplam Ziyaret: 3508 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/