Benri Peeling Etkili Makyaj Temizleme Diski

benri makyaj temizleme diski

Herkese Merhaba..

Bugün sizlere hepimizin Gratis mağazalarından yakınen tanıdığınız Benri Peeling Etkili Makyaj Temizleme Diskinden bahsedeceğim. Hepimizin az ya da çok dikkatini çekmiştir.Çünkü benim bildiğim kadarıyla sadece bu markada peeling etkili makyaj temizleme diski var.

Resimde de gördüğünüz gibi,bir paketin içinde 40 adet pamuk var ve ebatları oldukça geniş.Fiyatı sanırım 4 TL civarındaydı. %85 pamuk içeriyor.Alttaki resimde gördüğünüz gibi çift yüzeyli,bir tarafı peeling etkisi veren taneciklerle kaplı,bir tarafı düz.

benri makyaj temizleme diski
Ürünle ilgili yorumlarıma gelirsek,bir makyaj diskinde olması gereken en önemli özellik parçalanmamasıdır bence.Bu disk benim bu ihtiyacımı karşıladı.Toplam 2 taneyle tüm makyajımı temizleyebiliyorum ve dağılmıyor,parçalanmıyor.Peeling taneciklerinin derin temizlik yaptığını ve gözenekleri açtığını hissedebiliyorum.Şöyle bir olumsuzluk var ki,kullandığım ürünlerle mi ilgili bilemiyorum.Burada daha evvel sizlerle paylaştığım ürünle makyajımı temizlerken peeling taneciklerinin cildimde kaldığını farkediyorum.Sonrasında tonikle tekrar siliyorum pamuğun düz kısmıyla.Bu sorunu kendimce bu şekilde çözüyorum.

Benri peeling etkili makyaj temizleme diski hakkında yorumlarım bu şekilde. Sizlerde denediyseniz fikirlerinizi bekliyorum 🙂

Sevgiyle kalın..

Toplam Ziyaret: 12577 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.3]

28 thoughts on “Benri Peeling Etkili Makyaj Temizleme Diski

  1. merhaba bende şimdi aldım ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum ziyan etmek istemedim pamuğa makyaj temizleme suyu mu döküyoruz yoksa normal su mu bu cevaplarsanız sevinirim teşekkürler ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir