Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Güzel bir reklam içerisine girip aileye yeni katılan bakım kremi inanılmaz güzel .

Merhemini pişiklere ve bir çok yerlere uyguladığımız doğrudur. Ama yeni üye bakım kremini yüzünüze elinize uygulayabilirsiniz.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi
Bepanthol Cilt Bakım Kremi

 

Bepanthol Cilt Bakım Kremi
Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Özellikle cilt tahrişleri ve yaralara inanılmaz iyi gelip, yumuşatıyor. Bunlardan dolayı bu ürünü kesinlikle tanımalısınız. Eczanelerde 100 gr ‘mı 24.90 tl olarak satılıyor.
Benim yakın zamanda uçuk benzeri bir yara oldu yüzümde ve 2 hafta geçmedi  Ve bu ürünü 3 gün kullandım şu an kurumaya yüz tuttu.

Gerçekten inanılmaz etkili bir ürün, mutlaka evinizde çantanız da bulundurun.

 

Sevgiler

 

Haftaya buluşmak dileğiyle

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1884 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: