Bereket Döner İskender Deneyimim

 

Bereket Döner 

Herkese harika bir hafta sonu diliyorum. Bu yazımda sizlere Bakırköy Capacity’ de şubelerinden biri yer alan Bereket Döner‘den bahsedeceğim.

Bakırköy’e gittiğimizde arkadaşlarımla lezzetlerini severek tercih ettiğimiz mekanlardan birisi Bereket Döner. Hem lezzetli hem de fiyatları da çok uygun. 

Ailecek gidebileceğiniz, et dönerin en lezzetlilerinden birisini yiyebileceğiniz bir restorant. Sadece et döner yok menülerinde, tavuk sevenler içinde tavuk döner bulunuyor.

Bereket Döner menü
Bereket Döner

Menülerinde çorbalar, salatalar, tatlılarda var. Bizim o gün için arkadaşımla tercihimiz iskender oldu. İskenderi tek kelime ile harika:) Lezzetini çok sevdiğimiz için tercih ettik. Bereket sarma, dönermen, ızgara köfte, pideli köfte ve beğendili iskender gibi de özel special lezzetleri bulunuyor. Lezzetlerinin tavuklu olanları da bulunuyor. Mesela tavuk iskender de menülerinde yer alıyor. Bir dahakine bu lezzetlerini de deneyebilirim, merak uyandırıcı:)

Bereket Döner İskender
Bereket Döner

Bereket Döner‘in İstanbul’da ellinin üzerinde restorantı bulunuyor. Biz Capacity Avm’nin en üst katında yemeklerimizi yedik. Mekandaki personellerde ilgili ve hızlılar. Memnun bir şekilde ayrıldığımı söylebilirim.

Bakırköy Capacity’e yolunuz düşünce uğrayıp iskenderinin tadına bakmanızı öneririm. Hesap olarak kişi başı 15-20 TL civarında bir fiyat ödedik. (iskender + içecek)

Bir başka mekan yazısında görüşmek üzere herkese keyifli günler:)

 

 

Toplam Ziyaret: 1888 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir