Beyaz Kurdun Öyküsü – Barış Bahçeci

Merhaba,

Tarafsız Satın Alma rehberi Bloggerlar Paylaşıyor sitemizin 1. yıl dönümünde bir sanatçı konuğu vardı. Barış Bahçeçi. Tek başına çıkardığı Beyaz Kurdun Öyküsü CD’leri ile bizlerleydi. Çalışmasından önce size biraz O’nun hakkında bilgi vermek istiyorum. Barış Bahçeci neredeyse doğduğundan beri müzik piyasasında olan bir insan. 1973 İstanbul’da doğmuş. Babasının Unkapanı‘ndaki dükkanında müziğin içinde büyümüş. İlkokuldan itibaren müzik eğitimi almış. Bağlama, gitar ve mandolin çalabiliyor.

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirmiş. Hatta ODTÜ Felsefe’de yüksek lisans yapmaya başlamış ama sonradan eğitimine ara vererek askere gitmiş. Sanırım onu mutlu edecek tek şeyin,  müzik olduğunu anladı 🙂

Ardından bir çoğunuzun tanıdığı BADEM grubu iki arkadaşı ile birlikte kurmuş. Badem’in B’si Barış bey. Yakından tanıma şansınız olsa, mütevaziliği, saygınlığı ile sizi kendisine hemen bağlar.

İsterseniz Beyaz Kurdun Öyküsü isimli solo albümüne bir göz atalım.

Beyaz Kurdun Öyküsü
Beyaz Kurdun Öyküsü

 

Yapımcı ve Prodüktör : Barış Bahçeci

Düzenlemeler : Süha Duran, Barış Bahçeci ve Haluk Polat’a ait.

Albümde toplam 11 parça var.

İlk klip çektikleri ve albümde ilk şarkı olarak yer alan Toprak şarkısını etkinliğimizde canlı performans olarak da bizlerle paylaşmıştı. Ayrıca klip bence, içeriğinde cinsellik olmadan ve pahalı efektlere yer verilmeden yapılmış başarılı bir çalışma. Zaten müzik ve sesler sizi kendinizden alıp bambaşka bir diyara götürüyor.

Diğer şarkılara gelince; Bugün Güzel Bir Gün, Bir İleri İki Geri, Yine Derin, Esmerim Biçim Biçim, Zıt, Kenarında Köşesinde, Çıkmaz Sokaklar, Yürüyorum, All Done (Albümdeki tek ingilizce şarkı) ve Enstrumantal olan ve albüme ismini veren Beyaz Kurdun Öyküsü.

Barış Bahçeci - Beyaz Kurdun Öyküsü
Barış Bahçeci – Beyaz Kurdun Öyküsü

 

Albümün dağıtım şirketi, Türkiye’nin ilk ve tek yerli sermayesi ile kurulmuş Eğlence Fabrikası.

Barış Bahçeci ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz WEB sitesini inceleyebilirsiniz.

Sevgilerimle,

Şafak

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 290 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com