Bind Activit Bulaşık Makinası Temizleyicisi

Bind Activit

Herkese merhaba

Bu hafta sizlere mutfakların kurtarıcısı olan bulaşık makinalarının temizliği ile ilgili yeni bir üründen bahsedeceğim.

Her kadının mutfakta en çok kullandığı şey bulaşık makinaları. Her şeyden önce sadece bu nedenle onlara da iyi bakılmalı değil mi ? Hep kulaktan duyma bilgiler ile bulaşık makinasının içini temizliyoruz. Sirkeli su yapıp rezistanlar temizlenir yada içinin kokusunu alması için limon koyulmalı gibi birçok bilgiye sahibiz. Fakat bence çok ihtiyacımız olan ürün bu.

Bu ürün ile ilgili yorumlarıma gelince. Öncelikle bulaşık makinasının içini boşaltıp, üzerindeki etiketi kaldırarak, çatal bıçak kısmına ters bir şekilde ürünü yerleştiriyoruz. 

image

Kırmızı etiketi kaldırdığımızda süzgü şeklinde bir kapak çıkıyor. O şekilde yerleştirip makinayı çalıştırıyoruz ve makinanın her yeri temizlenmiş oluyor. Bu ürünü Bim mağazalarından 2.95 gibi inanılmaz uygun fiyata alabilirsiniz. 

image
Bind Activit Bulaşık Makinası Temizleyicisi

Kullanım talimatı arkasında var. Uygulamayı anlatıyor. Tükenmeden deneyin derim.

İyi ve güzel bir hafta dilerim

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 74 Ortalama: 2.2]

Toplam Ziyaret: 48579 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: