Bio-Oil Cilt Bakım Yağı

Selamlar

Uzun zamandır almak istediğim bir ürünü daha almış ve anlatmak üzere karşınıza çıkmış bulunuyorum arkadaşlar. Bir ara çok mu popüler oldu bu yağ yoksa bana mı öyle geliyor. Algıda seçicilik yapıyorum sanırım.

bio1
Bio-Oil Cilt Bakım Yağı

Bio-Oil bir İsveç markasıymış. Ben Türk sanıyordum. Fiyatı 25 TL  ama komşum “geçenlerde Watsons kampanya yaptı 15 tl ye düşmüştü fiyatı deyince” üzüldüm biraz.  Neyse kısmet değilmiş. Fiyatı 22-25 arası değişiyor çoğu yerde. Eczaneden aldım ben ve kampanyası yoktu.

Şişesi biraz küçük geldi açıkçası açınca şaşırdım. Ama rengi çok hoş öyle değil mi? Kutunun üstünde içerisinde A ve E  vitamini bulunduğu yazıyor ki A ve E vitaminleri hücre yenilenmesine yardımcı vitaminler. Çatlak oluşumunu engeller, lekeleri giderir ve yoğun nem verir yazıyor ki en çok o yoğun nem verir kısmına bayıldım.

bio 3
Bio-Oil Cilt Bakım Yağı

Rengi resimde görüldüğü gibi şeffaf ve akışkan. Malum kış geldi ve benim yüzüm nem nem diye bağırıyor. Hatta akşamları geriliyor ve acıyor. Bio- oil’li sabah ve akşam sürdüm 3 gündür ve yanma hissinden kurtuldum. Sabah makyaj altına sürebilir miyim ki diye düşünürken “denemeden bilemem” deyip denedim ve evet sürülebilirmiş. Yani emdi hemencecik yüzüm . Öyle yağlı bir görünüm falan vermedi. Hatta daha canlı bile göründüğünü söyleyebilirim. Üzerine de H&M kapatıcımı sürdüm süper oldu.

Soğuk kış günlerinde ekstra neme ihtiyaç duyan cildimizi sevindirmek istiyorsak tavsiye ederim:)))

Toplam Ziyaret: 1522 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir