Bioblas Cansız ve Mat Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi

Merhaba bakımlı bayanlar ;

Daha önce de söylemiş olmam mümkün ince telli, cansız ve sönük saçlara sahibim banyo sonrası saçlarımı taramak ise bir kabus, saçlarımı  rahat taraya bilmek için bu nedenle de saçlarıma  saç kremi uygulamam gerekiyor. Son zamanlarda saçlarımı ağırlaştırmadan taramayı sağlaması için Bioblas Cansız ve Mat Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi ‘ni kullanıyorum. Buğün sizlere de deneyimlerimi paylaşacağım.

BİOBLAS SIVI SAÇ KREMİ

Saç kremlerinin çoğu saçlarımı ağırlaştırırken, ince ve sönük olan saçlarımın  daha da ağırlaşmasına ve basık hale gelmesine sebep oluyor. Özellikle saçlarının daha basık olduğu dönemlerde saçlarımı taramak için sıvı saç kremleri kullanmaya özen gösteriyorum.

BİOBLAS SIVI SAÇ KREMİ

Bioblas markasının daha önce şampuanlarını kullanmış  ve memnun kalmıştım. Açıkçası markanın ilk kez saç kremini kullandım. Cansız ve mat saçlar  için olduğunu söylese de ben kullandığım süre boyunca saçlarımda bir parlama yada  ışıltıya rastlamadım. Saç dökülmesine engel  olduğunu da söyleyemeyeceğim.

BİOBLAS SIVI SAÇ KREMİ

Bunun dışında benim bir saç kreminden beklediğim her şeyi yerine getirdi. Saçlarımın kolay taranmasını sağladı ve saçlarımı ağırlaştırmadı. Sıvı formüllü diğer saç kremlerinde olduğu gibi bu saç kremi de oldukça güzel kokuyor. Kullanımı kolay ve kuru  saçlarıma da rahatlıkla uygulayıp saçlarımı elektriklenmesini önleyerek rahatlıkla tarayabiliyorum. Başarılı bulduğum bir saç kremi oldu. Bitince yenisini almayı düşünüyorum.

Benim Bioblas Cansız ve Mat Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi ile ilgili yaşadığım şeyler bunlardı. Sizin de deneyiminiz varsa yorum olarak bırakın lütfen 🙂
Toplam Ziyaret: 1529 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir