Bioblas Cansız ve Mat Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi

Merhaba bakımlı bayanlar ;

Daha önce de söylemiş olmam mümkün ince telli, cansız ve sönük saçlara sahibim banyo sonrası saçlarımı taramak ise bir kabus, saçlarımı  rahat taraya bilmek için bu nedenle de saçlarıma  saç kremi uygulamam gerekiyor. Son zamanlarda saçlarımı ağırlaştırmadan taramayı sağlaması için Bioblas Cansız ve Mat Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi ‘ni kullanıyorum. Buğün sizlere de deneyimlerimi paylaşacağım.

BİOBLAS SIVI SAÇ KREMİ

Saç kremlerinin çoğu saçlarımı ağırlaştırırken, ince ve sönük olan saçlarımın  daha da ağırlaşmasına ve basık hale gelmesine sebep oluyor. Özellikle saçlarının daha basık olduğu dönemlerde saçlarımı taramak için sıvı saç kremleri kullanmaya özen gösteriyorum.

BİOBLAS SIVI SAÇ KREMİ

Bioblas markasının daha önce şampuanlarını kullanmış  ve memnun kalmıştım. Açıkçası markanın ilk kez saç kremini kullandım. Cansız ve mat saçlar  için olduğunu söylese de ben kullandığım süre boyunca saçlarımda bir parlama yada  ışıltıya rastlamadım. Saç dökülmesine engel  olduğunu da söyleyemeyeceğim.

BİOBLAS SIVI SAÇ KREMİ

Bunun dışında benim bir saç kreminden beklediğim her şeyi yerine getirdi. Saçlarımın kolay taranmasını sağladı ve saçlarımı ağırlaştırmadı. Sıvı formüllü diğer saç kremlerinde olduğu gibi bu saç kremi de oldukça güzel kokuyor. Kullanımı kolay ve kuru  saçlarıma da rahatlıkla uygulayıp saçlarımı elektriklenmesini önleyerek rahatlıkla tarayabiliyorum. Başarılı bulduğum bir saç kremi oldu. Bitince yenisini almayı düşünüyorum.

Benim Bioblas Cansız ve Mat Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi ile ilgili yaşadığım şeyler bunlardı. Sizin de deneyiminiz varsa yorum olarak bırakın lütfen 🙂
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]
Toplam Ziyaret: 1472 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com