Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Herkese merhaba,

Nasılsınız? Bugün sizlerle Bioblas Color & More saç dökülmesine karşı saç boyası hakkında konuşacağız? Ben saçlarını kendi boyayabilen biri değilim ne yazık ki. Bu nedenle 2 farklı arkadaşımda yaşananları anlatacağım. Ama önce biraz markadan konuşalım istiyorum.

Bioblas bir çok saç ürününü bünyesinde barındıran Biota firmasına ait bir marka. Ürünleri İncelemek isterseniz Tık Tık

Bioblas, 5 minarel ve vitamin içeren bitkisel yağ ile dirençli ve dökülmeyen saçlar vaat ettiğini söylüyor.  Saç boyaları Ana Renkler, gösterişli kızıllar, ışıltılı kahveler ve Altın Kumrallar olarak gruplara ayrılıyor. Şu an için ürün yelpazesinde 20 farklı renk var.

bioblas_renkler
Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Paket içinde çıkanlar

Oksidan krem, boyalı saçlara özel saç dökülmesine karşı maske ve şampuan, krem saç boyası, eldiven ve 5 mineral ve vitamin içeren yağ ve kullanım kılavuzu çıkıyor. Bitkisel yağı ve krem boyayı şişe içine koyup iyice çalkalıyorsunuz.

bioblassacboyasi
Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Saçlara sürüp yaklaşık 40 dakika bekletiyorsunuz. Arkadaşım için saç rengi biraz daha farklı olsa da  8.1  Kumral rengini seçtik. Ton farkı olduğu için önce daç diplerine sürüp 30 dk. bekledik. Sürenin sonunda kalan boyayı tüm saçlara sürdük, saçları karıştırıp 10 dakika daha bekledik ve yıkadık.

bioblassacboyasi
Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Her iki arkadaşımda kokusunu çok beğendi ve saç derisinin yanmadığını söyledi. Bu da önemli bir artı.  Saçın boyamadan önceki halini çekmeye yetişemedim onlar başlamıştı ama bir gün önceki resmini sizle paylaşmak istiyorum. Son halini de gördüğünüzde renk farkı olsa bile, boyadığınız renge çok yakın olduğunuzu farkedeceksiniz.

bioblasboya1

bioblasboya

 

İçinizde boyayı kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. Bir başka yazımda tekrar görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 7225 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com