Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Herkese merhaba,

Nasılsınız? Bugün sizlerle Bioblas Color & More saç dökülmesine karşı saç boyası hakkında konuşacağız? Ben saçlarını kendi boyayabilen biri değilim ne yazık ki. Bu nedenle 2 farklı arkadaşımda yaşananları anlatacağım. Ama önce biraz markadan konuşalım istiyorum.

Bioblas bir çok saç ürününü bünyesinde barındıran Biota firmasına ait bir marka. Ürünleri İncelemek isterseniz Tık Tık

Bioblas, 5 minarel ve vitamin içeren bitkisel yağ ile dirençli ve dökülmeyen saçlar vaat ettiğini söylüyor.  Saç boyaları Ana Renkler, gösterişli kızıllar, ışıltılı kahveler ve Altın Kumrallar olarak gruplara ayrılıyor. Şu an için ürün yelpazesinde 20 farklı renk var.

bioblas_renkler
Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Paket içinde çıkanlar

Oksidan krem, boyalı saçlara özel saç dökülmesine karşı maske ve şampuan, krem saç boyası, eldiven ve 5 mineral ve vitamin içeren yağ ve kullanım kılavuzu çıkıyor. Bitkisel yağı ve krem boyayı şişe içine koyup iyice çalkalıyorsunuz.

bioblassacboyasi
Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Saçlara sürüp yaklaşık 40 dakika bekletiyorsunuz. Arkadaşım için saç rengi biraz daha farklı olsa da  8.1  Kumral rengini seçtik. Ton farkı olduğu için önce daç diplerine sürüp 30 dk. bekledik. Sürenin sonunda kalan boyayı tüm saçlara sürdük, saçları karıştırıp 10 dakika daha bekledik ve yıkadık.

bioblassacboyasi
Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Her iki arkadaşımda kokusunu çok beğendi ve saç derisinin yanmadığını söyledi. Bu da önemli bir artı.  Saçın boyamadan önceki halini çekmeye yetişemedim onlar başlamıştı ama bir gün önceki resmini sizle paylaşmak istiyorum. Son halini de gördüğünüzde renk farkı olsa bile, boyadığınız renge çok yakın olduğunuzu farkedeceksiniz.

bioblasboya1

bioblasboya

 

İçinizde boyayı kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. Bir başka yazımda tekrar görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak

 

Toplam Ziyaret: 7645 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2.8]

2 thoughts on “Bioblas Color & More Saç Dökülmesine Karşı Saç Boyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir