Bioblas Saç Dökülmelerine Karşı Sıvı Saç Kremi

Merhaba,

Bu hafta sizlere kadınların en çok önem verdikleri şeylerin başında gelen saçlarında kullanacakları bir sıvı saç kreminden bahsetmek istiyorum. Bioblas Sıvı Saç kremi.

Bende saç kremi kullanmadan yapamayanlardanım. Sıvı saç kremlerinden önce, banyoda şampuan sonrası kullanılarak, hatta biraz bekletilmek zorunda olan kremlerden nefret ederdim. Hayatımın her devresinde hep yetişecek bir şeyler olduğundan, beklenmesi gereken 1-2 dakika bile bana çok gelirdi. Neyse ki artık bir çok firma sıvı saç kremi çıkardı 🙂

Bugün ise sizlere uzun bir süredir kullandığım Bioblas markasına ait olandan bahsedeceğim. Önce içeriğini inceleyerek işe başlayalım. Bendeki çeşidi kuru ve yapranmış saçlar için olanı. Ürünün ayrıca boya ve röfleli saçlar, normal saçlar ve hasar görmüş saçlar içinde olanı var. İçeriğinde keratin repair bulunuyor. Bu ne işe yarıyor derseniz, keratin bir çeşit protein. Yani saçın güçlenmesine yardımcı oluyor. 

bioblas-sıvı-sac-kremi
Bioblas Saç Dökülmelerine Karşı Sıvı Saç Kremi

Kullanımı ise çok basit. Şişeyi kullanmadan önce çalkalıyorsunuz ve ardından yıkanıp ıslaklığı alınmış saça sıkıyorsunuz. Normal şartlarda saç kremlerinin saç diplerini kuruttuğu söylendiğinden sadece saç uçlarına uygulamanız gerekirken bu ürünün saç diplerine gelmesinin herhangi bir sakıncası olmadığı söyleniyor. Durulamanıza gerek olmadığından uygulama sonrası hemen saçlarınızı tarayabilir ve /veya kurutabilirsiniz.

200 ml’lik ambalajda ve fısfıslı şişede satılıyor.Çok sıkmak gerekmediğinden uzun süre dayanıyor. Çok kolay taranıyor.  Bende ki türünün fiyatı yaklaşık 10 TL. Ben memnunum size de tavsiye ederim. 

Sevgiler

Şafak

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 2.6]
Toplam Ziyaret: 7206 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com