Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu

Merhabalar;

Bu hafta son 2 aydır kullandığım Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumunu anlatmak istedim. Daha erken bu tarz ürünler için diyebilirsiniz ama bunu bir an önce paylaşmak istiyorum. 

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu
Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu

Bioder ürünlerini kullanan biri olarak bu markanın her ürününden oldukça memnun kaldım. Biota Laboratuvarlarında devrim gibi bir yenilik sloganıyla çıkan bu ürün küçük şişesi ve hoş kutusu ile dikkat çekebilir. Fakat önemli olan ürünün isteğimize cevap vermesi.

Ambalajında da görüldüğü gibi tüyleri azaltıp, inceltip ve geciktiriyor. Yüz serumu olarak tercih edilerek kullanılan bu ürün kılları kökünden alma işlemi (ağda,ip,cımbız gibi) yapıldıktan sonra bölgeye 3 gün boyunca uygulanıyor. Kutu içerisinde ayrıca nemlendirici kremi mevcut. Renginin koyu olması yüzünüzde leke bırakacağı düşüncesi oluşturmasın. Yüze uygulandığında herhangi bir ton değişikliği yapmıyor.

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu
Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu

Ben özellikle çıkan ayva tüylerimde yüzüme ayda bir mutlaka bir ağda işlemi yapıyorum. Yanak yan kısım ve bıyık bölgesine. Hem cildi tazelemek adına hem de ayva tüylerimin görüntüsünden kurtulmak için. Zaman zaman çıkan inatçı koyu renkli kılları da cımbız yardımı ile alıyorum.

İki aydır yüzüme ağda uygulaması yaptıktan sonra bu serumu uyguladım.

Aşağı yukarı bu tarihlerde yapıyorum yüzüme ağdayı ve dün farkettim ki aylık olarak yaptığım ağda işlemi daha uzun süre dayanacak. Kendimce tarihimi şaşırdım derken serumu kullandığım geldi aklıma. 

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu
Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu

Yüzümdeki tüylerde azalma olmuş ve hafif çıkanlarda gözle dikkatli bakıldığında belli olmaya başlamış. Ürün konsantre bir ürün olduğundan uzun süre kullanıma dayanıklı.

Şimdilik çok memnun kaldım. Çünkü tüy geciktirici diğer ürünlerden de kullanmama rağmen bu ürün bu kadar kısa sürede etki ettiyse gerçekten başarılı demektir bana göre.

Benim tüy yapım zaten çok fazla kalın değil. Fakat tüyleri kalın ve koyu çıkanlar için daha uzun süre bir kullanım söz konusu olabilir. Bu yüzden sabırla kullanılması gereken ürünlerden biri.

Bitkisel formülü ile ağda sonrası uygulandıktan sonra herhangi bir kaşıntı ya da istenmeyen bir durum olmuyor. Kaldı ki benim cildim alerjik ve hassas. Buna rağmen cildim tepki vermedi. Bakalım bir süre daha kullanmaya devam edeceğim. Başlangıç olarak tam not alan Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu bitirdiğimde etkisi ne olacak. Minik şişesi 5 ml. Eczanelerden rahatlıkla satın alabilirsiniz. 

Sevgiyle Kalın ve Gülümsemeyi Unutmayın 🙂

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 11570 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 56 Ortalama: 2.6]

3 thoughts on “Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu

  1. Merhaba.. Benim yüzümde artık tahammül edemediğim tüy sorunum var. Ağdayla aldıramıyorum çünkü 2 kez denedim ikisinde de bir hafta yüzümün kabarıklığı geçmedi minik minik su toplama durumları oldu. Koyu tenliyim ama cildim oldukça hassas sanırım. Lazer yaptırayım dedim yüz tüylerim net görünmesine rağmen ince yapılı diyerek almıyorlar. Bu yüzden yıllardır sarartıyorum. Tabi bu da tüylerin daha fazla uzamasına sebep oluyor. Artık bu durum güvenimi sarsıyor git gide. Bioder kullansam faydasını görür müyüm acaba? Yüz tüylerimi almadan etkisini göremez miyim? Ya da tüy dökücü kremle alsam etkisini görebilir miyim? Hangi ürünleri kullanmalıyım? Lütfen yardım edin.

    1. Bioder kullanabilmeniz için tüylerin kökünden alınması gerekiyor ne yazık ki ama asla cildinize tüy dökücü krem sürmeyin onlar jilet gibi daha çok çıkarırlar. Bioderi bende kullandım ve faydasını gördüm sizde deneseniz birşey kaybetmezsiniz aksine belki kurtarıcıniz bile olabilir. İsterseniz önce bı cilt doktoruna gidin ağdadan sonraki şikayetinizi anlatin büyük ihtimal kıl kökleri enfeksiyon kapıyor belki bi ilaç verecek ve agdadan sora kullanacaksınız sivilce çıkmayacak. Olmadı bi de eldiven deneyin o nasıl bi etki yaratacak. Yüzünüze lazerle yaptırmayın çünkü yüz bölgesinde etki göstermiyor aksine çoğalyiyor. İnşallah bioder derdinize derman olur.

  2. bende yüzüme lazer yaptırdım az olan tüylerim bariz bir şekilde belli olmaya başladı bu durum beni çok üzüyor hem verdiğim para arıya gitti hemde şimdi daha kötü durumdayım .
    çözüm arıyorum bu yüzden bioder işe yararmı çok merak ediyorum daha kötü olacak diye korkuyorum açıkcası.
    tavsiyenize ihtiyaım var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir