Bioderma Atoderm Mains Repair Hand cream

Merhaba sizlere

Kış geldi ve benim ellerim çatlama hızını artırdı. Çünkü hem fazlasıyla sık el yıkamam hem de havaların soğuk olması direk ellerimde çatlama ve ilerisinde de kanama, yarıkların oluşmasını artırıyor. Ben her kış çantamda kremlerle dolaşıyorum.

Bu sene tercihim Bioderma el kremi oldu. 

12346514_964235713643788_3293869173885569130_n
Bioderma Atoderm El Kremi

 Bir süredir kullanıyorum ve benim kıstaslarıma uyuyor. Ben el kremi kullanırken bazı şeylere dikkat ediyorum;

Öncelikle güzel kokmalı hem sürüldüğü anda hem de elimde kaldığı sürede ki bazı kremler koku olarak sonradan kötü bir şekle dönüşebiliyor

İkincisi elimde yapış yapış kalmamalı gerek yazı yazarken gerek araba kullanırken vıcık vıcık hissi hiç sevmiyorum

Üçüncüsü rahatlatmalı ve tedavi edici özelliği olması lazım. 

Bioderma kullandığım süre içerisinde bu üçünden de tam not aldı. Uzun vadedeki etkilerini henüz çok bilmesem de çatlaklarım geçti ellerimi nemlendirmesi çok iyi yapış yapış his hiç yok ve ellerim kaplanmış gibi hissetmiyorum bu da ihtiyacım olduğu her an sürebilmemi kolaylaştırıyor. Kokusu da asla rahatsız etmediği gibi gece yatarken bile sürdüğümde sıkıntı vermiyor. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1317 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: