Bioderma Gentle Shower Gel Dry Sensitive Skin

Merhaba,

Bu haftaki konuğumuz Bioderma markasına ait bir temizleme jeli. Kuru ve hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış bu jel bana arkadaşımdan hediye gelmişti. İyi ki gelmiş diyorum 🙂

Normalde temizleme jelleri bildiğiniz gibi cildi kurutur, hemen nemlendirici sürme isteği getirir. Bu jelle cildimi temizlediğimde çok güzel bir yumuşaklık hissi aldım. Neredeyse hiç kurutmadı diyebilirim. Normalde cildim genel anlamda kurudur. 

bioderma-gentle-shower-gel-dry-sensitive-skin.jpg
Bioderma Hassas ve Kuru Ciltler İçin Temizleme Jeli

Fransa üretimli Bioderma temizleme jeli sabun ve koruyucu katkı maddesi içermiyor. Hafif parfümlü bir yapısı var. Üzerinde yüz ya da vücut yazmıyor. Shower gel olarak geçtiği için duş jeli gibi düşünebiliriz.

Cildime iyi gelen, iyi temizleyen bir jel oldu. Islak vücudunuza uygulayarak, iyice durulamanız öneriliyor. Tekrar almayı düşünebilirim. Şuanda Turuncu Kasa da indirimli olarak 37TL ye satısta. 

Tavsiye ederim.. 

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 802 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/