Bioderma Sensibio AR Nemlendirici Krem

Mutlu haftalar. Güneş etkisini iyice göstermeye başladı. Cildimizin her zamankinden daha fazla korunmaya ihtiyacı var. Bu sebeple daha korunaklı bir nemlendirici bu mevsimde ilk tercihim. “BIODERMA SENSIBIO AR KREM”

BIODERMA SENSIBIO AR NEMLENDİRİCİ KREM

Bu mevsimde ağır yapış yapış krem kullanmak cildimi daha yorgun hissettirdiği için hem yapısı hafif hem sağlıklı bir krem arayışındaydım. Bioderma aradığım ürünü bana sunan marka oldu. Ürün cildi çabuk tahriş olan hassas yapılı kişiler için üretilmiştir.  Yeşil çay ekstresi. Avokado ve gliserin içeren yapısıyla kişiye sağlıklı hafif ve yumuşak bir içerik sunuyor. Parfüm ve renklendirici içermeyişi ürünün bir diğer artısı. Yoğun olmayan kızarıklıklar için kesin çözüm vaat ederken ilk kullanımdan sonra bile rahatlık ve yumuşama sunuyor. Ben kızarıklık yaşamasam da cildimin hassaslaştığını hissettiğim için tercih ettim bu ürünü. Yoğun olmayan yapısıyla birkaç kullanımdan sonra daha sağlıklı hale geldi cildim.

BIODERMA SENSIBIO AR NEMLENDİRİCİ KREM

Kullanma talimatlarına ya da daha önce kullananların yorumunu okuduğunuzda günde iki defa dahi kullanabileceğimi gördüm ama her sabah yüzümü köpük ile yıkadıktan sonra sürmek benim cildim için yeterli geldi. Gün içerisinde makyaj yapacaksanız da makyaj bazı olarak tekrar uygulayabilirsiniz. 40 ml ürün 70 lira civarında. İnternet sitelerinden de temin edebileceğiniz ürünü bir fındık tanesi kadar uygulamanız yeterli olduğundan boyutu gözünüze küçük gelmesin. Yeni bir nemlendirici arayanlar için tavsiye ederim

Toplam Ziyaret: 1699 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir