BIONNEX Leke Kremi

Bionnex leke kremi

BIONNEX Leke Kremi güncellemesi için yorumları okuyunuz…..

Merhabalar

Size en son aldığım kremden bahsetmek istiyorum. Satıcının iade garantisi verdiği bir krem. Gerçi satıcılar satabilmek için kolayca yalan söyleyebiliyorlar ama “beğenmezsem iade ederim bak” dediğimde “kesinlikle edebilirsiniz” diye cevap verdiler.

Bir Türk markası Bionnex. 4 akşamdır kullanıyorum ve yüzümde bir aydınlanma hissettiğimi söyleyebilirim. Lekelerin rengi açıldı ve genel olarak tüm yüzüme sürdüğüm için cilt rengimde de açılma oldu. Yani 4 kullanımda farkı fark ettim.

leke2
BIONNEX Leke Kremi

Rengi sarı gibi, kıvamı çok yoğun değil. Yüzde biraz yanma hissi yapıyor ama çok rahatsız edici değil. Daha önce kullandığım leke açıcı kremlerle karşılaştırdığımda verdiği rahatsızlık hissi en hafifi diyebilirim.

Dermo organik bir ürün. Bitkilerin gücünden faydalandıklarını söylüyorlar.

leke1
BIONNEX Leke Kremi

Yalnız gramajını biraz az bulduğumu söyleyebilirim. Satış görevlisi “3 ay sonra gelip bana teşekkür edeceksiniz” dedi ama ben bunu 1 ayda bitiririm. Dayanmaz bana 3 ay. Fiyatı konusunda 130 TL’den 79,90TL’ye düştüğünü söylediler. Yani 79.90 TL’ye aldım. Aslında önce internetten araştırma yapmayı tercih ederim ama bu sefer böyle oldu.

Bu yazıyı yazmadan önce internetten bir fiyat araştırması yapayım dedim ama hiç fiyat bulamadım. Dermo kozmetik e_ticaret sitelerinde satışı yapılıyormuş gibi çıkıyor aramalarda ama satışını yapan bir site bulamadım. Hatta kendi sitelerinde bile sadece ürünler hakkında bilgi veriyorlar.

İncelemek isterseniz www.bionnex.com sitesine bakabilirsiniz.

Şimdilik hoşçakalın………..

 

Editörün Notu : “Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 20 Ortalama: 3.4]

Toplam Ziyaret: 7132 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 5 yorum “”

  1. Merhaba, kremi bende kullanıyorum sizzinle birbir aynı aldım.ve düşünüyorum fakat 4. Günden sonra bende sivilcelenme yapmaya başladı sizde de oldu mu, kurı bir cildim olmasına rağmen.

  2. Nişanıma 1 ay kala satıcının ısrarıyla almıştım ünlü bir kozmetik mağazasından.Düzgün olan cildimi mahvetti geçer mi diye bekledim bir ay bounca ama iyice mahvetti.Şu üçlü set sayesinde nişanıma rezil bir ciltle çıktım.Asla asla asla tavsiye etmiyorum

    1. Çok üzüldüm mervee geçmiş olsun. Bana allerji yapmadı ama her geçen gün yüzümde sürdükten sonra oluşan yanma hissi arttı. Bu yüzden bende çok kullanamadım:(

  3. Rezil Nişanıma 1 ay kala satıcının ısrarıyla almıştım ünlü bir kozmetik mağazasından.Düzgün olan cildimi mahvetti geçer mi diye bekledim bir ay bounca ama iyice mahvetti.Şu üçlü set sayesinde(acnederm,tonil,beyazlatıcı) nişanıma rezil bir ciltle çıktım.Asla asla tavsiye etmiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



Kadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/