Bionnex Perfederm Anti Aging El Bakım Kremi 60ml

Merhaba,

Bugün sizlere Bionnex Perfederm Anti Aging El Bakım Kremi‘nden bahsedeceğim. Kışın elleri soğuktan , yazın güneşten kuruyan biri olarak ben sürekli olarak ellerimi nemlendirmek zorunda kalıyorum. Kışın soğuktan kuruyup çatlayan cildim. Yazın özellikle deniz, havuz ve güneş bileşiminden ciddi etkileniyor. Aslında bu durum sadece ellerim için söz konusu değil tabiki de. Ama en çok kol, bacak ve ellerim etkileniyor. Hatta nemlendirmemi yapmazsam bacaklarım çatır çatır çatlıyor. Yazın güneşten de iyice yanıp bronzlaştığında o kuru haliyle birde kaşırsam beyaz beyaz tınak izlerimi görebiliyorsunuz.

Piyasada birçok markanın pek çok el kremi çeşidi bulunmakta. Bazıları anlık olarak yatıştırsada bir süre sonra etkilerinin gittiğini gözlemliyorsunuz. Uzun süreli etkin nemlendirme sağlayacak, içerik olarak temiz ve anti aging özellikte olması tercih sebebim. Özellikle yazın güneşten yanmış, rüzgardan etkilenmiş bir el nemlendirilmediğinde yaşlı bir görüntü oluşuyor.

Bionnex Perfederm Anti Aging El Bakım Kremi 60ml

Bionnex firması’nın ürünleri ile Mart ayı ortalarında tanıştım. Temiz ve bitkisel kaynaklı içerikleri ile oldukça ilgimi çektiler. Çok farklı ürünlerini de halen denemekteyim. Bir tüp bitirip 2. sine geçtiğim Bionnex Perfederm Topuklar İçin Çatlak Giderici Özel Kremi‘nden de çok memnunum. Anadolu’ya özgü 3500’ün üzerinde endemik bitkinin tedavi edici ve iyileştirici etkisini kullanmak isteyen Bionnex Laboratuvarları, bu ilhamı teknoloji ve bilimin uzmanlığı ile birleştirerek saç ve cilt problemleri için güvenli ve doğal içerikli ürünler sunan bir marka olarak 2010 yılında doğmuş.

Bionnex Perfederm Anti Aging El Bakım Kremi, içeriğindeki doğal özler sayesinde cildi besleyip yeniden yapılandırırken, zayıf tırnakları besler, tırnak etlerini yumuşatır. Cilde derinlemesine nüfuz eden mineraller, uzun süreli bakım sağlar. En kuru ve çatlamış ciltleri bile yumuşatarak cildin koruma tabakasını güçlendirir.

Yapısıakışkan bir krem değil. Yani losyon tarzı değil. Yoğum kıvamlı diyebilirim. Sürdüğünüz anda allerinizi yumuşacık yapıyor. Ellerinizi sırlıyor gibi bir his bırakıyor. Bu his gitdide azalıyor ama ellerinizdeki yumuşama kalıcı oluyor. Benim severek kullandığım bir el kremi oldu. Çantada taşımak içinde makul bir boyutu var. Bionnex Perfederm Anti Aging El Bakım Kremi‘nin eczane fiyatını tam bilemiyorum ama online dermokozmetik sitelerinde 10- 15 TL aralığında satılıyor. Kalite açısından makul bir fiyata sahip. Kokusu bana göre gayet güzel. Ama tarif edebildiğim bir koku olmadı. Krem kokuyor işte.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

Toplam Ziyaret: 812 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir