Biota El Kremi..

Kısa bir süre önce piyasaya çıkan Biota’nın yeni cilt bakımı ve makyaj serisi ile ben de yavaş yavaş tanışıyorum. Bu gün de yine yeni denediğim ürünlerden biri olan Biota el kremi ‘ni inceleyeceğiz. El kremleri yaz-kış çok kullandığım bir şey, yazın güneşten ve denizden, kışın da soğuktan kuruyan ellerim el kremine çok sık ihtiyaç duyuyor. Tahmin ediyorum özellikle kış aylarında herkes benim gibi bol bol el kremi kullanıyordur. Hafif  ama koruyucu yapıda, güzel kokulu bir el kremine de kimse hayır demez sanırım.

 

Biota El Kremi
Biota El Kremi

Krem tam da benim ihtiyacım olan şekilde hem besleyici hem de anti-aging özellikler taşıyor. Ayrıca içinde shea yağı ve E vitamini bulunuyor. Aprikot kernel oil yani kayısı çekirdeği yağı ise yüksek miktarda GLA içerdiğinden cildi sıkılaştırma, düzgünleştirme, besleme ve yatıştırma özelliklerine sahip.İçerik listesi zaten arkasında verilmiş ama zaten minicik yazıyorlar pek bir şey anlaşılmıyor. Kendi sitesinde ise ürünü bulamadım. İçerikte paraben ve türevleri yok sanıyorum.

Biota El Kremi
Biota El Kremi

Krem oldukça yoğun yapıda ama yine de çok hafif kolayca emiliyor, etkisi elimi yıkadığımda hemen geçmiyor. Bence yaz kış gündüz çantaya atıp kullanmaya uygun. Özellikle kış aylarında geceleri ellerim için daha yoğun daha yağ kıvamında bir kreme ihtiyacım olduğu için gece için kullanacağım krem bu değil.

Biota El Kremi
Biota El Kremi

Yapısı böyle, fındık kadar miktar ellerime yeterli geliyor. Ayrıca kokusu muhteşem, koku her burnuma geldikçe neydi bu diye aranıyorum ve ellerimden geldiğini anlıyorum. Çok beğendim. Sırf koku için bile yeniden alabilirim bunu.

El kremi ve diğer ürünler Biota59Elements‘in AVM’ler içinde açılan mağazalarında bulunuyor. Sitesinden mağazalara bakabilir ayrıca online alışveriş de yapabilirsiniz.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1181 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir