Biota intim Jel..

Biota intim jel

Son yıllarda özellikle kadınlar için özel ürünler arka arkaya çıkmaya devam ediyor. Bunlardan biri de intim jel tabir edilen özel bölge ya da kadınlar için genital bölge yıkama jeli. Yani başka nasıl tabir edilir bilemiyorum da zaten. Özünde düşünce olarak güzel bir ürün ama söylenildiği ya da lanse edildiği diyelim yararı var mı bakacağız. Öncelikle Biota intim jel ve vaatlerine bakalım.

Biota Intim Gel
Biota intim jel

Intim jelin amacı kimyasal duş jelleri ile doğal flora ve Ph değeri kaybolan genital bölgeyi tahriş etmeden ve kurutmadan doğal florasını yerine koymak. Alerji yapmayacağı ve aynı zamanda kötü kokuları da engelleyeceği söylenmiş.

 

Biota Intim Gel
Biota intim jel

 

İçeriğinde alkol, ftalat, sabun, tuz ve parfüm bulunmuyor. Ayrıca probiotikler ile de takviye edilmiş. Şimdi bütün bunlar tabi çok güzel ve faydalı da olabilir ki aslında öyle tabi. Bir kere sabunun kuruttuğu hassas bir bölgeye içinde sabun ve tuz bulunmayan daha uygun bir ürün kullanıyorsunuz. Ancak bu tür ürünler sadece dış bölgenin temizliği için öneriliyor yani doktor önerisi olmadan iç bölge için kesinlikle önerilen bir şey değil.

 

Biota Intim Gel
Biota intim jel

 

Jelin kendisi çok hafif, ben daha önce muadil kullanmadığım için yapılarını da bilmiyorum ama bu bana iyi geldi. Kokusu yok denecek kadar hafif ve zaten içinde parfüm bulunmuyor.

Bütün sayılan faydasına rağmen sürekli hatta sık sık bile kullanmayıp belki hafta bir falan duş esnasında kullanılmasını ben en azından kendi açımdan daha doğru buluyorum. Fiyatı şu an firmanın kendi sitesinde 15.90 TL. Daha önce kullanan memnun olan ya da olmayan varsa yorum yazarsa çok sevinirim.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1139 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

One thought on “Biota intim Jel..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir