Bir Mekan: Tahmis Cafe

tahmis

Tahmis Cafe

Selamlar

Bu gün bir mekandan bahsetmek istiyorum sizlere. Ankara Ankamall Tahmis Cafe. Yediğim en güzel waffle dı. Şehir fırsatı sitelerinden birinden satın almıştım.

wafle
Tahmis Cafe

Çocuklarım waffle’ı çok severler. Bilmeden satın aldım ama şehir fırsatı aracılığıyla alıp nadir memnun kaldığım yerlerden biri. Ama Tahmis Cafe Konur Sokak 43/b Kızılay adresine taşınmış. Bu bilgiyi de size vereyim.

3
Tahmis Cafe

Şehir fırsatı sitelerinden önceki deneyimlerimden çok az yerden memnun kaldım. Malesef işletmeler bunu bir fırsat olarak görmüyorlar. Reklam fırsatı aslında. Sen beni hizmetinle mutlu et ki ben gene geleyim , öyle değil mi ama? Mesela bir ramazanda iftar yemeği kuponu almıştım. Orada ki garsonlar bize resmen bedavacı muamelesi yapmışlardı. Eşim acayip kızmıştı ve ondan sonra pek almamıştık. Haa bir de bir kahvaltıya gitmiştik fırsat kuponlarıyla. İncek te bir yerdeydi. Hayatımda yediğim en kötü peynir, zeytin ve diğerleriydi. Yani demem o ki bazı işletmeler bu fırsat sitelerini pek ciddiye almıyorlar ve kendileri kaybediyorlar.

1
Tahmis Cafe

Sunum da, lezzet de harika. Mekan sade ve nezih.Foursquare’da ki yorumlar süper.Ben de sadece ben keşfettim sanıyordum:) Karamelli waffle ve fildişi waffle almıştık. İkisi de çok güzel. Yalnız uyarayım 1 tane  waflee bir kişiye fazla geliyor. Fiyatlar 7,5 tl civarı. Waffle ve kahve çeşitleri mevcut. Kahveler de güzel. Tarafımdan da tavsiye olunur:)

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1566 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/