Biraz Enerji & Pharmaton

Editörün Notu : Bu yazıda paylaşılan bilgiler yazarın kişisel düşüncesidir. Doktor tavsiyesi niteliği taşımaz. Yan etkileri olabilir. Ayrıca, bazı ilaçlar kullanıyorsunuz, mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Kullanım şekli, yan etkileri ve faydaları ile ilgili doktorunuza ve /veya eczacınıza danışınız. 

Merhabalar

Bugünkü yazım enerji alma üzerine olacaktır. Ben yoğun iş tempo ile çalıştığım için, bazende her yere yetişeyim onuda yapayım bunu da halledeyim derken, bitap düşecek kadar yorgun ve halsiz oluyorum. Yorgunluğum genelde yüzüme ve göz altı morluklarıma değdiği için yorgun bir yüzle müşteri karşılamayı sevmiyorum. Enerjimi yüksek tutmam gerekiyor ki,  daha verimli çalışıp kendime vakit ayırayım.

Kendimi sürekli yorgun ve uyumak istediğim bir zamanda arkadaşım önerisi ile pharmaton kullanmaya başladım.

20151013_230739

Ürünle ilgili bir çok yazı internette bulabilirsiniz. Ben kendi deneyimleri mi sizinle paylaşma kanısındayım. Başkalarının önerisi ve tavsiyesi benim için daha önemli. Bu sitenin de amacı da bu zaten. Doğruları söylemek.

Tüketici olarak bizler olumlu ve olumsuz yorumlara bakarak ürünleri almaya çalışıyoruz. Ben öyleyim mesela.

Ben ve diğer arkadaşlarım ucundan kıyısından sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Pharmaton 30 kapsül olarak satılmakta. Ben biraz kilo kaybı ve aşırı yorgun olduğum için bir hafta boyunca kahvaltıdan sonra birer kapsül olarak aldım. Normalde de günde bir defadan fazla kullanılmaması gerekmektedir.

İlaç gerçekten söylenildiği ve anlatıldığı gibi halsizliği ortadan kaldırıyor. Daha dinç hissetmenize yardımcı oluyor. Enerji verdiği de kendimde görünce, benim tarafımdan tam not aldı.

Günlük alman gereken vücuda yararlı ne varsa veriyor küçücük bir kahverengi hap 🙂

20151013_230906

İlacın ben faydasını gerçekten gördüm. Bir günde erken uyumamak için akşam yemeğinden sonra içtim ve o gece uzun süre uyanık kalarak kitap okudum.

Bende yarattığı iki farklı etki oldu. Birincisi ilaç sonrası midemde yanma hissi. Gerçi benim midem hassas. Her ilaç aynı şeyi yapıyor. İkincisi ise ilaç aldıktan sonra gözüm yemekten doymuyor 🙂  Sürekli yeme isteği oluyor bende. Ben yemek yemeği çok sevdiğimden kendime hakim olma konusunda zorlanıyorum.

Her kişide aynı etkiyi yapar mı bilmem. Bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir. Yinede denemeden doktora danışmakta fayda var. Bu tür ilaçlar bazen farklı rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Ben memnun kaldım ve çantamda sürekli taşır oldum.

Bu günlerde baş dönmesi ve baş ağrısı ile uğraşıyorum. İlacı şimdide bu yönüyle denemeye karar verdim.

20151013_230957İlacı sadece eczanelerden almanızı tavsiye ederim. Sanal ortamda taklitleri mevcut.

İlaç satış bedeli 45 TL

Haftaya görüşmek üzere. Sevgiyle kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 4120 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. Pharmaton benim yıllar önce keşfettiğim ve hastalanacak gibi hissettiğim zamanlarda kullanarak hastalanmamayı başardığım ilaç. Vücut direncini kesinlikle çok arttırıyor. Yalnız iştah açması kilo almama sebep oluyor diye çok kullanmıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com