Bitkisel İlaçlar ve Enafarma

Merhabalar

Bu hafta yazım ilaçlar hakkında olacak. Enafarma firmasının memnun kaldığım üç ürününden detaylı şekilde bahsetmek istiyorum. Daha önce  kendi blogumda firmanın farklı ürünlerini de ayrıntılı olarak anlatmıştım.

Ürünleri aldıktan kısa bir süre sonra deneme fırsatı buldum maalesef. Maalesef diyorum çünkü, oğlum hastalandı.

Ben bir  anne olarak oğlum  hastalandığında antibiyotik kullanmak istemiyor ve mümkün olduğunca da uzak duruyorum

Havaların bir açıp bir kapatmadan dan dolayı oğlum Berke’nin sesi değişmeye ve burnu akmaya başladı.  Hemen takviye kuvvet gerekti  ve ben Carven şurubu boğazları için , Cold-mix‘i tıkanmış burnu için kullandım.

ÜrünlerIn içeriklerini ile ilgili bilgi vermeden, deneyimlerimin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Cold-mix bir burun damlası ama kesinlikle burundan damlayılan şekildeki damlalardan değil. Damlanın kullanış şekli giysilerim yaka kısmına damlatılarak koku yoluyla etkisini gösteriyör ve tıkanıklığı ortadan kaldırıyor. Damlanın yaydığı kokuda son derece fresh.

Damlayı sürdükten kısa süre sonra oğlumun tıkanmış burnu açılmış oldu ve gece rahat bir uyku çekebildi.

Carven şurup ile ilgili bilgi vermek istersem, şurup kekik bitkisinin yoğunluğu harmanlanmış durumda ve tamamen şekersiz. Benim denediğim şurup, diyabetik olanından.

Bir gün kullanım sonrası, hastalık vücudumüza yerleşim sağlamadan Enafarma ürünleri sayesinde bertaraf etmiş olduk. Bu durumdan son derece memnun olan ben, bu yazıyı yazarak sizleride bilgilendirmek istedim.

Üçüncü ürünüm ise Fitomed Drog bitki çayları hakkında ki deneyimin oldu.

Ihlamur bitki çayını anlatıldığı gibi demleyip içtim ve aldığım tat çok lezizdi.

Bitki Çayı demlerken yapmanız gereken en önemli nokta, bardağın üstüne mutlaka bir kapak kapatmanız ve kapakta biriken buhar damlalarının tekrar bardağa silkelenmesi.

Bu sayede daha güzel demlenmış bir Ihlamur içeceksiniz.

Ürünler hakkında biraz bilgi:

Cold-Mix İnhaler Damla:    

Burnu Tıkandığında Burnuna Dokunma!

  • Üst solunum yolu enfeksiyonlarında (grip ve soğuk algınlığı, farenjit, sinüzit, bademcik iltihabı, orta kulak iltihabı ), güvenli formülü sayesinde hastalığın şiddetini azaltır ve burun tıkanıklığı başta olmak üzere tüm semptonların iyileşmesini destekler.        

Carven Kekik Şurubu  

Öksürüğü doğal yolla yen…

  • Carven bitkisel öksürük şurubu; içeriğindeki kekik ekstresi ve meyan kökü ekstresi sayesinde öksürükle savaşır. Öksürük, bronşit ve nefes darlığı gibi şikayetlerin çözümüne yardımcı balgam sökücü etkisiyle kullanımı onaylanmıştır. Aynı zamanda mukoza koruyucu etkisi sebebi ile öksürük şuruplarında görülen gastrointestinal yan etkiler Carven’de görülmez.

 fitomed-bitki-çatı

Fitomed Drug Çayları                                      

  • Tıbbi Çay nedir? Tıbbi çay; günlük rahatsızlıkları iyileştirmek, hastalıklardan korunmak, iyi- sağlıklı olma halini sürdürmek ve vücuda destek vermek amacıyla eczacı tarafından tıbbi bitkiler kullanılarak hazırlanan ve tek tıbbi bitki olarak da paketlenen çaydır. 

Umarım faydalı bilgiler vermişimdir sizlere.

Haftaya görüşmek üzere.

Sevgiler

 

Editörün Notu : Bu yazıda paylaşılan bilgiler yazarın kişisel düşüncesidir. Doktor tavsiyesi niteliği taşımaz. İçeriğinde bulunan bitkilerden birine alerjiniz varsa ilgili doktorunuza ve /veya eczacınıza danışınız.

 

Toplam Ziyaret: 5280 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 2.3]

3 thoughts on “Bitkisel İlaçlar ve Enafarma

  1. Bende iki gundur kullaniyorum cok faydasini gordum tavsiye ederim oksuruk ates hepsi vardi antibiyotik kullanmadan gecti ama tabi doktor tavsiyesiyle yinede bi doktora gozukmek lazim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir