Bitkisel İlaçlar ve Enafarma

Merhabalar

Bu hafta yazım ilaçlar hakkında olacak. Enafarma firmasının memnun kaldığım üç ürününden detaylı şekilde bahsetmek istiyorum. Daha önce  kendi blogumda firmanın farklı ürünlerini de ayrıntılı olarak anlatmıştım.

Ürünleri aldıktan kısa bir süre sonra deneme fırsatı buldum maalesef. Maalesef diyorum çünkü, oğlum hastalandı.

Ben bir  anne olarak oğlum  hastalandığında antibiyotik kullanmak istemiyor ve mümkün olduğunca da uzak duruyorum

Havaların bir açıp bir kapatmadan dan dolayı oğlum Berke’nin sesi değişmeye ve burnu akmaya başladı.  Hemen takviye kuvvet gerekti  ve ben Carven şurubu boğazları için , Cold-mix‘i tıkanmış burnu için kullandım.

ÜrünlerIn içeriklerini ile ilgili bilgi vermeden, deneyimlerimin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Cold-mix bir burun damlası ama kesinlikle burundan damlayılan şekildeki damlalardan değil. Damlanın kullanış şekli giysilerim yaka kısmına damlatılarak koku yoluyla etkisini gösteriyör ve tıkanıklığı ortadan kaldırıyor. Damlanın yaydığı kokuda son derece fresh.

Damlayı sürdükten kısa süre sonra oğlumun tıkanmış burnu açılmış oldu ve gece rahat bir uyku çekebildi.

Carven şurup ile ilgili bilgi vermek istersem, şurup kekik bitkisinin yoğunluğu harmanlanmış durumda ve tamamen şekersiz. Benim denediğim şurup, diyabetik olanından.

Bir gün kullanım sonrası, hastalık vücudumüza yerleşim sağlamadan Enafarma ürünleri sayesinde bertaraf etmiş olduk. Bu durumdan son derece memnun olan ben, bu yazıyı yazarak sizleride bilgilendirmek istedim.

Üçüncü ürünüm ise Fitomed Drog bitki çayları hakkında ki deneyimin oldu.

Ihlamur bitki çayını anlatıldığı gibi demleyip içtim ve aldığım tat çok lezizdi.

Bitki Çayı demlerken yapmanız gereken en önemli nokta, bardağın üstüne mutlaka bir kapak kapatmanız ve kapakta biriken buhar damlalarının tekrar bardağa silkelenmesi.

Bu sayede daha güzel demlenmış bir Ihlamur içeceksiniz.

Ürünler hakkında biraz bilgi:

Cold-Mix İnhaler Damla:    

Burnu Tıkandığında Burnuna Dokunma!

  • Üst solunum yolu enfeksiyonlarında (grip ve soğuk algınlığı, farenjit, sinüzit, bademcik iltihabı, orta kulak iltihabı ), güvenli formülü sayesinde hastalığın şiddetini azaltır ve burun tıkanıklığı başta olmak üzere tüm semptonların iyileşmesini destekler.        

Carven Kekik Şurubu  

Öksürüğü doğal yolla yen…

  • Carven bitkisel öksürük şurubu; içeriğindeki kekik ekstresi ve meyan kökü ekstresi sayesinde öksürükle savaşır. Öksürük, bronşit ve nefes darlığı gibi şikayetlerin çözümüne yardımcı balgam sökücü etkisiyle kullanımı onaylanmıştır. Aynı zamanda mukoza koruyucu etkisi sebebi ile öksürük şuruplarında görülen gastrointestinal yan etkiler Carven’de görülmez.

 fitomed-bitki-çatı

Fitomed Drug Çayları                                      

  • Tıbbi Çay nedir? Tıbbi çay; günlük rahatsızlıkları iyileştirmek, hastalıklardan korunmak, iyi- sağlıklı olma halini sürdürmek ve vücuda destek vermek amacıyla eczacı tarafından tıbbi bitkiler kullanılarak hazırlanan ve tek tıbbi bitki olarak da paketlenen çaydır. 

Umarım faydalı bilgiler vermişimdir sizlere.

Haftaya görüşmek üzere.

Sevgiler

 

Editörün Notu : Bu yazıda paylaşılan bilgiler yazarın kişisel düşüncesidir. Doktor tavsiyesi niteliği taşımaz. İçeriğinde bulunan bitkilerden birine alerjiniz varsa ilgili doktorunuza ve /veya eczacınıza danışınız.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 17 Ortalama: 2.3]
Toplam Ziyaret: 4673 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

  1. Bende iki gundur kullaniyorum cok faydasini gordum tavsiye ederim oksuruk ates hepsi vardi antibiyotik kullanmadan gecti ama tabi doktor tavsiyesiyle yinede bi doktora gozukmek lazim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com