Blistex Lip Brilliance

Herkese merhaba, bugün sizlere Blistex markasına ait dudak koruyucusundan  bahsedicem. Yaz kış dudaklarımı nemlendirmek için dudak koruyucuları benim için vazgeçilmez ürünlerdendir.

Blistex Lip Brilliance
Blistex Lip Brilliance

Blistex markasının ürünlerini de uzun yıllardır severek kullanıyorum. Özellikle med plus olan çeşidi var ki kışın yanımdan ayırmadığım bir ürün. Geçen hafta migros indirimden bu sefer başka bir çeşidini almak istedim ve lip brilliance olan parlatıcı çeşidini de aldım.

Blistex Lip Brilliance
Blistex Lip Brilliance

Ürün dudakları nemlendirirken aynı zaman da parlaklık veriyor. Nemlendirmesi diğer kullandığım çeşidine göre biraz daha az fakat verdiği hafif pembe parlaklık çok güzel. Gün içinde hafif bir makyaj yapmak istiyorsanız bu ürün bunun için oldukça ideal. Ürün ambalajında daha koyu gibi dursa da dudakta duruşu daha açık ve çok doğal.

Blistex Lip Brilliance
Blistex Lip Brilliance

Bu parlatıcı, aynı zaman da içeriğinde ki hiyalüronik sayesinde dudaklarda dolgunlaşma vaad ediyor. Fakat ben yaklaşık 5-6 gündür ürünü düzenli kullanmama rağmen böyle bir etki göremedim. Çok güzel bir kokusu var. Ürünün en sevdiğim yanlarından biri de içeriğinde SPF 15 olması. Hem yaz hem de kışın kullanılabilecek hem nemlendirip hem de parlatıcı olarak kullanılabilir. Ürün içeriğinde gerçek ipek özleri, shea yağı, üzüm çekirdeği yağı, E vitamini ve özel nemlendiriciler bulunuyor. Ürün 3,7 gram. indirimsiz fiyatı 11-12 TL civarında, eğer ki indirimleri takip ederseniz çok daha uygun fiyata bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 3423 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 21 Ortalama: 2.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir