Blistex Medplus Lipbalm

Merhaba arkadaşlar,
Hayatı boyunca lip balm kullanmamış biri olabilir mi? Ben ve etrafımda bulunan pek çok kişi tam bir lipbalm canavarıyız. Az su içmenin etkisi var mı bilmiyorum ama dudaklarım hep çatlak patlak 😉 Blistex Medplus Lipbalm ile yıllar önce tanışmıştım.

image
Blistex Medplus Lipbalm

Oldukça kıvamlı bir dudak balmı. Mentol kokuyor ve dudaklarınıza sürünce mentol kokusunu uzunca bir süre hissediyorsunuz. Çok da güzel rahatlatıyor dudakları. En sevdiğim özelliği dudakları uzun süre rahat hissettirmesi. Anlık rahatlatmak yerine bir nevi tedavi ediyor.

Blistex  Lipbalm
Blistex Medplus Lipbalm

Ürünün içeriğini de sizinle yorum yapmadan paylaşmak istedim. İçerik konusunda çok bilgili değilim. O nedenle yorumu herkesin kendine bırakıyorum. Bu lip balmı pek çok eczanede de bulmak mümkün. Ulaşması çok kolay ve ekonomik bir ürün. Uzun süre kullanınca bende etkisi belli olmamaya başladı. O yüzden arada mola verip öyle kullanıyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1467 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com