Blistex Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremi

 

Herkese merhaba 🙂

Kış geldi soğuklardan ve çeşitli nedenlerden cildimizde kuruluklar baş gösterdi. Hal böyle olunca nemlendirmek ilk işimiz olacaktır. Belki size fikir verir diye son zamanlarda çok sevdiğim bir ürün olan Blistex Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremini sizlerle paylaşmak istedim.

Son zamanlarda hem soğuktan hem de bulaşık detarjanımı değiştirdiğim için ellerim özellikle de tırnak kenarlarım çok kurumuştu ve bu beni çok rahatsız etmeye başladı. Evdeki el kremini sürdüm ama yeterli gelmeyince arayışa başladım. Kozmetik marketlerin birinde bu Blistex Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremine denk geldim. Dirsek kuru olunca gerçekten nemlendirmesi zor olur bunu düşünerek tırnak kenarlarımda da işe yarayacağını düşündüm.

2 gün kullandım ve sonuç gerçekten başarılı. O sertleşmiş kuruluk bayağı bir azaldı ve hatta beni rahatsız etmemeye başladı. 2 gün kullandım ve sadece gece yatarken sürdüm elime bu kadar hızlı etki göstermesi beni memnun etti. Düzenli kullanımda çok çok daha işe yarayacak bir ürün.

Blistex Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremi

Blistex Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremi 75ml. İçeriğinde doğal papatya özü mevcut.  Kıvamı katı değil ama koyu bir kıvam. Sürdükten sonra yumuşacık oluyor elleriniz. Kozmetik marketlerden bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Haftaya yine farklı bir ürünle sizlerleyim. Takipte Kalın 🙂 Görüşmek üzere 😉

Toplam Ziyaret: 482 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

One thought on “Blistex Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir