Sitemizde ürün ve marka incelemelerini paylaşmak isteyen bloggerlar aranıyor…

Sitemiz tüketiciyi bilgilendirme amacı ile açılmıştır. Süre içerisinde, gelişerek yeni bir yüze kavuşmaktadır.

Tarafsız Satın Alma rehberi ve Yaşam Portalı olarak açılmıştır.

Blog yazarlarının ürün incelemelerini yazabildiği sitemizde,  ürünün iyi ve kötü taraflarının tüketicilerle paylaşılması esastır. Herhangi bir markaya ait değildir.

Eğer bloggersanız ve web sitemizde, Özgün ve daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış  yazılarınız yayınlansın istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz. Ekli linkten başvuru formunu doldurduğunuzda en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

Doldurduğunuz formda blog linkinizi paylaşmanızı ve hangi konularda yazmak istediğinizi lütfen belirtiniz.

http://www.bloggerlarpaylasiyor.com/blogger-basvuru-formu/

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 5245 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 16 yorum “”

  1. blogumda makyaj ve kozmetik ürünleri, cilt bakımı ve oje konularında yazıyorum.. burada da bu konularda veya genel olarak lifestyle konularında yazabilirim..

  2. sitemde her türlü kadına yönelik bilgiler paylaşmaya çalışıyorum. En çok yemek tarifleri ve gittiğim mekanları paylaşmaya çalışıyorum. Ama herşeyi deneyimleyerek yazıyorum. Yapmadığım, yemediğim, gitmediğim hiçbir şeyi yazmıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(23 yazısı var )

Her şeyden kıymeti 2 oğlum Ege ve Efe Deniz, en büyük destekçim biricik eşim Şafak ve ben hayatımıza olanca hızımızla devam ederken sizlere benden ve bizden bir şeyler verebilirsem ve sizin hayatınızda da fark yaratabilirsem (birkaç kişi bile yeterli) bu site için yaptığım çalışmalar ve zaman boşa gitmeyecek diye düşünüyorum.

1972 Salihli doğumluyum. Burçlara göre bakarsanız bir ikizlerim. Sınırsız hayal gücüm, hiç bir zaman büyümek istemeyen, her zaman eğlenecek bir şeyler bulan, hayata hep pozitif yanından bakan, yetenekli ve eğlenceli biraz da sıra dışıyım. Kimseye merhaba demekten çekinmem.

Aklıma hep yıllarca önce gittiğim Denizliler günü geliyor. Kapıda herkesi hoşgeldin diye karşılamış, çılgınlar gibi pistte dans etmiş, Denizli şivesi ile konuklarla sohbet etmiş, sonra da kapıda gelecek sene görüşmek üzere diye uğurlamıştım. inanın çok eğlenceliydi. :)

“Kimi yere baktı yerdeki çamuru gördü, kimi göğe baktı gökteki yıldızı gördü”

Hep gökteki yıldızları görmeyi tercih ederim. Çamuru herkes görür, önemli olan zor anlarda bile umut dolu olmak. İnsanlara her zaman daha iyisine layık olduklarını anlatır, kendi potansiyellerini keşfetmeleri konusunda onları yüreklendiririm.

94 Deniz Harp Okulundan elektronik mühendisi olarak mezun oldum. 5 yıl sonra da üsteğmenlikten istifa ettim. Sonrasında hep bilişim ve teknoloji şirketlerinde çalıştım.

İş alanım donanım, yazılım, eğitim, sistem, network… Birçok kimsenin bilmediği bir sürü terimle teknoloji içinde boğulmadan iş hayatına devam ediyorum.

Ölü zamanlarını yatırım aracı olarak kullanarak tüketim organizasyonu kuruyor, liderlik becerilerini geliştirmek için kişisel gelişim seminerlerine katılıyorum.

Burada da öncelikli olarak iş hayatım nedeni ile tecrübe ettiğim ürünleri sizlerle paylaşacağım. Ayrıca Tüketici olarak yaşadığım güzel ve üzücü olayları sizlerle paylaşacağım. Hep birlikte sorunlara çözüm arayıp, bulacağız.

Sorunsuz teknoloji için geri bildirim çok önemli.

Sevgiyle kalın :)

Alp Tolga

Web sitesi: http://www.nettowork.com