Bloggerlar Karaköy Karınca Cafe’ de

karaköy karınca

Biz 10 blogger bu hafta sonu, şehrin kalbi Karaköy’de şirin Karınca Cafe‘de birlikte kahvaltıdaydık. O tarafa yolu düşenler bilir, Tophane ışıklarda köşede Şekerbank bulunur. Bankanın hemen arka sokağında Karınca sokakta.

Sokak yanından geçerken size, her zaman gördüğünüz normal sokaklar gibi geliyor. Ancak sokağın içine girdiğinizde Cafe’nin sıcaklığını, sade ve dingin halini hemen alıyorsunuz. Küçük bir cafe olarak görünse de Özlem Hanım’ın güler yüzü , personelin ilgili servisi sizi sarıyor. Karınca Cafe’nin alıştığımız cafe yemeklerinin dışında ev yemekleri,zeytinyağlılar ve tatlılardan oluşan menüsü var. Genellikle haftasonu kahvaltısı ve hafta içi çevre şirketlerin tercih etmesi sebebi ile öğle saatlerinde son derece yoğun oluyor. Cafenin  içinde yer alan masalar dışında  sokak içine yerleştirdikleri masaları da yer alıyor.

karaköy karınca
Karaköy Karınca Cafe

Bu sıcak ortamı blogger dostlarımız da yaşasın istedik ve Karınca Cafe’de kahvaltıda buluştuk.  Şık sunumu ile salam ve meyve çeşitlerinin olduğu peynir servisi,zeytin çeşitleri,mini pizza ve söğüş salata ile Cafe’nin serpme kahvaltı menüsü oldukça zengin.

karaköy karınca
Karaköy Karınca Cafe

 

Ayrıca her pazar  saat 11:00 ‘de bu sokakta, Karınca Cafe’nin ev sahipliğini yaptığı Tasarım Pazarı kuruluyor. Özellikle genç tasarımcılar için kendini tanıtmak adına oldukça önemli bir oluşum.  Özel tasarım kolyeler, kıyafetler, çantalar, şapkalar, yastıklar tezgahlarda sergileniyor. Bir yandan Karınca Cafe’nin sıcak ortamında yemeğinizi yiyip, çayınızı içerken bir yandan tasarım ürünleri görme ve alma şansına sahip oluyorsunuz.

karaköy tasarım pazarı
Karaköy Karınca Cafe

 

karaköy tasarım pazarı
Karaköy Karınca Cafe

 

O gün orada bulunan tasarımcıların instagram hesaplarına şu şekilde ulaşabilirsiniz ;

pinkylola, leagumustasarim, ionera.design, elfindizayn, dustybirdretro, goodluckbyhande, pasaklibutik, pineappledesing, zcstakilari, takatuka_tm, taki_mevsimi, flenstedtr, tubiskooo, lolasworks, srapacar, lolasworks, terrasoleterrarium, aspecttasarim’dı.

O gün tasarımcılar bizler için ürünlerinden oluşan küçük hediyeler hazırlamışlardı. Aramızda mini bir çekiliş düzenledik.

karakoy karınca resimler
Karaköy Karınca Cafe

Asma yapraklarının altında hafif ve hoş müzik eşliğinde keyifli bir gün geçirmek istiyorsanız Karınca Cafe‘yi gidilecek yerler listenize ekleyin 🙂

Bol sohbet ve eğlenceli geçen günümüzden karelerle sizi başbaşa bırakıyoruz..

karakoy karınca resimler
Karaköy Karınca Cafe
karakoy karınca resimler
Karaköy Karınca Cafe
karakoy karınca resimler
Karaköy Karınca Cafe
karakoy karınca resimler
Karaköy Karınca Cafe
karakoy karınca resimler
Karaköy Karınca Cafe
karaköy karınca
Karaköy Karınca Cafe

Sosyal medyada #bloggerlarpaylasiyorcometkinlik hashtagi ile Karınca Cafe ve önceki etkinliklerimizle ilgili paylaşımlara ulaşabilir,

facebook sayfamızdan tüm resimleri görebilir ve

youtube hesabımızdan videoları izleyebilirsiniz… 

Takipte kalın :)))

 

Bizimle olan blog yazarı dostlarımız ;

http://gizoandtheblog.blogspot.com.tr/

http://www.huzunsarisi.com/

http://www.sansbocegi.com/

http://www.pinarlahayat.com/

http://www.sirinkanatlar.com/

http://www.safagindunyasi.com/

http://www.yemeksohbetleri.org/

http://gulumseyuzume.blogspot.com.tr/

http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/

http://www.zehraslife.com/

 

 

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 4016 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 6 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(23 yazısı var )

Her şeyden kıymeti 2 oğlum Ege ve Efe Deniz, en büyük destekçim biricik eşim Şafak ve ben hayatımıza olanca hızımızla devam ederken sizlere benden ve bizden bir şeyler verebilirsem ve sizin hayatınızda da fark yaratabilirsem (birkaç kişi bile yeterli) bu site için yaptığım çalışmalar ve zaman boşa gitmeyecek diye düşünüyorum.

1972 Salihli doğumluyum. Burçlara göre bakarsanız bir ikizlerim. Sınırsız hayal gücüm, hiç bir zaman büyümek istemeyen, her zaman eğlenecek bir şeyler bulan, hayata hep pozitif yanından bakan, yetenekli ve eğlenceli biraz da sıra dışıyım. Kimseye merhaba demekten çekinmem.

Aklıma hep yıllarca önce gittiğim Denizliler günü geliyor. Kapıda herkesi hoşgeldin diye karşılamış, çılgınlar gibi pistte dans etmiş, Denizli şivesi ile konuklarla sohbet etmiş, sonra da kapıda gelecek sene görüşmek üzere diye uğurlamıştım. inanın çok eğlenceliydi. :)

“Kimi yere baktı yerdeki çamuru gördü, kimi göğe baktı gökteki yıldızı gördü”

Hep gökteki yıldızları görmeyi tercih ederim. Çamuru herkes görür, önemli olan zor anlarda bile umut dolu olmak. İnsanlara her zaman daha iyisine layık olduklarını anlatır, kendi potansiyellerini keşfetmeleri konusunda onları yüreklendiririm.

94 Deniz Harp Okulundan elektronik mühendisi olarak mezun oldum. 5 yıl sonra da üsteğmenlikten istifa ettim. Sonrasında hep bilişim ve teknoloji şirketlerinde çalıştım.

İş alanım donanım, yazılım, eğitim, sistem, network… Birçok kimsenin bilmediği bir sürü terimle teknoloji içinde boğulmadan iş hayatına devam ediyorum.

Ölü zamanlarını yatırım aracı olarak kullanarak tüketim organizasyonu kuruyor, liderlik becerilerini geliştirmek için kişisel gelişim seminerlerine katılıyorum.

Burada da öncelikli olarak iş hayatım nedeni ile tecrübe ettiğim ürünleri sizlerle paylaşacağım. Ayrıca Tüketici olarak yaşadığım güzel ve üzücü olayları sizlerle paylaşacağım. Hep birlikte sorunlara çözüm arayıp, bulacağız.

Sorunsuz teknoloji için geri bildirim çok önemli.

Sevgiyle kalın :)

Alp Tolga

Web sitesi: http://www.nettowork.com