Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında Etkinliği Kozmetik Sponsorları…

Geçtiğimiz hafta bloggerlarpaylasiyor1yasinda etkinlik günümüzü yazmıştım. Sevgili site yöneticimiz Şafak o gün için bizi tabi ki eve boş yollamadı ve pek çok sponsor güzel ürünleri ile aramızdaydı. Bugün kozmetik sponsorlarından bahsetmek istiyorum.

blogger-image--1923248861
Dermokil

İlk olarak kil maskelerini severek kullandığım Dermokil bir süredir kullandığım 3’lü etki şampuan, yeni güneş kremi ve kil maskesi yollamış.

blogger-image-1888549118
Essence Cosmetics

Tabi ki favori markalarımdan Essence yine güzel ürünlerinden oluşan bir makyaj çantası ile katılmış. Bu ürünlerden maskara Essence’in en sevdiğim ürünlerinden biridir.

blogger-image--1689470780
Revox Horse Tail Shampoo

Tabi ki Revox da bizimleydi ve severek kullandığım şampuanlarından yollamışlar. Bunu zaten kendi makyaj blogumda yazmıştım.

blogger-image--1229258556
HC Hair Cair Shampoo

Maskesinden ve yağından saç tipim nedeni ile verim alamadığım HC Hair Care‘in bu sefer şampuan ve saç kremi yollamış. Bunların saçıma iyi geleceğini umuyorum. bakalım deneyeceğiz.

blogger-image--974308603
Burock Skin Care

İşte bana çok iyi gelen, ilk kullanımdan beri çok sevdiğim Burock, bu sefer daha önce de deneyip memnun kaldığım gece kremini yollamış. Bunu kışa kadar kullanmayacağım ama siz daha önceki deneyimlerimi buradan okuyabilirsiniz.

blogger-image-701940859
Cecile Cosmetics

Yine sevdiğim marka Cecile Kozmetik, bir mat lip gloss ve 2 oje yollamış. Mat glossu en kısa zamanda yazacağım. Ojeler ise instagram hesabımda olacak. Hatta bir tanesini sürüp yayınladım bile. 

blogger-image-695215281
Natracare

Regl sancıları için en iyi çarelerden biri Rituel De Beute ‘de ısıtıcı bantları ile bizimleydi. Ben bunları kullanamıyorum ama verdiğim arkadaşım o kadar memnun ki sürekli alıyor.

blogger-image-512784689
Amway Artistry

Çok ürün kullanmadığım Amway Artistry kozmetik grubundan da güzel bir paket gelmiş. Özellikle ruja bayıldım. Artistry eyeliner ise en memnun kaldıklarımdan biridir. Benim gibi zor eyeliner çekenlere tavsiye edebilirim.

blogger-image--497603850
Bebak Sun Care

Yine sevdiğim bir marka Bebak da bizimleydi. Yaz yaklaşırken yoğun bronzlaşma ürünlerinden havuç ve kakao özlü kremlerini göndermiş. Bunlar çok az GKF içerdiklerinden saat 17.00’den önce sürülüp de çıkılmasını önermiyorum. Yine de şöyle bir şey yapabilirsiniz; yüksek koruma faktörlü bir krem sürüp, 15-20 dakika sonra üzerine de bunlardan birini sürerek güneşlenebilirsiniz, ama bunu 2-3. günden sonra yapmanız daha iyi olur.

blogger-image-227880832
Ziyba Perfume

Daha önce bir kadın bir de erkek parfümüm olan Ziyba ‘yı Odak parfümeri yollamış. Bunun kokusu tam bahar ve yaz aylarına göre olduğu için bayıldım. 

Etkinliğin kozmetik sponsorları bu şekildeydi, çoğunu kullanmaya başladım bile. Hepsi en kısa zamanda hem burada hem de kendi kozmetik blogumda olacak.  Takipte kalın.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1117 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir